2737
2734
عنوان

سركه بالزاميك خراب ميشه؟

3898 بازدید | 20 پست

يه شيشه سركه بالزاميك از يك مارك مرغوب ايتاليايي دارم كه تاريخ مصرف روش چند سال گذشته ولي مگه اينطوري نيست كه سركه فاسد نميشه؟به نظرتون مصرفش كنم؟

عه منم يه دونه دارم هم شيشه اش شيكه همينكه اسپري ميشه دلم نمياد بندازم دور توي يخچال هم هست ولي جرات ندارم استفاده كنم 😕

Welcome to my world, Won't you come on in? Miracles, I guess ! Still happen now and then…⛈🌧3/5/400

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عه منم يه دونه دارم هم شيشه اش شيكه همينكه اسپري ميشه دلم نمياد بندازم دور توي يخچال هم هست ولي جرات ...

منم آخر نفهمیدم به چه دردی میخوره مال منم خیلی شیک بود فقط الکی خریدم ریختم دور🙄😆

او خواست مرا دفن کند.....دریغ از آنکه من بذر بودم....
2738
منم آخر نفهمیدم به چه دردی میخوره مال منم خیلی شیک بود فقط الکی خریدم ریختم دور🙄😆

واسه سالاد،یا گوشت ،خوشمزست

اون لبخندی ک برای پنهان کردن دردت میزنی،لبخند،خداست به بنده اش.اون لبخندی که پشتش خدا باشه،تمام مشکلاتو حل میکنه....💕وزن66🔒 هدف55🔐 قد170

دخترخالم منو إغفال كرد گفت بخر خوبه من دوسش نداشتم 

الانم دلم نمياد بندازم دور 

Welcome to my world, Won't you come on in? Miracles, I guess ! Still happen now and then…⛈🌧3/5/400
بوی شراب میده اخه فکر کنم رو سالاد خوشمزه نشه😷

برعکس مزش فوق العادست،مخصوصا با سالاد مخصوص ک الان اسمش یادم نیست،مرغ ریش ریش و نون تست کباب شده و گوجه و کاهو با سرکه رو مخلوط کن(به نونا هم سس سیر بزن)فوق العاده میشه،یا رو گوشت در حال کباب شدن ،به مایونزم اضافه بشه خیلی خوب میشه واسه سالاد

اون لبخندی ک برای پنهان کردن دردت میزنی،لبخند،خداست به بنده اش.اون لبخندی که پشتش خدا باشه،تمام مشکلاتو حل میکنه....💕وزن66🔒 هدف55🔐 قد170
2706