2737
2734
عنوان

نکنه بلایی سرم اومده ؟؟؟ نگرانم

633 بازدید | 23 پست
سی و پنج روزه سزارین کردم بیست روز بود که اصلا و ابدا خونریزی نداشتم حتی لک بینی هم نداشتم چند روز پیش نزدیکی داشتیم بعد متوجه شدم که خونریزی دارم خیلی ترسیدم . حین نزدیکی اصلا درد نداشتم و توقع خون دیدنو نداشتم . چون بچه شیر نمیدم فکر کردم پریود شدم اما فرداش دیگه خبری از خون نبود دو روز بعد کمی کمر درد و .. داشتم شبیه زمانی که میخواستم پریود بشم اما هرچی چک کردم خبری نبود شبش دوباره با اقای همسر شیطنت کردیم و .. اما دوباره بعدش دیدم خونریزی کردم حالا واقعا استرس گرفتم که ایا پریود دارم میشم یا نکنه مشکلی پیس اومده ؟؟؟؟ تو رو خدا اگه میتونید کمک کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا اینقدر عجله داری چطور میتونی؟ هنوز رحمت زخمه صبر کن اقلا شیش هفته بگذره
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2731
چون دهانه رحمت هنوز خوب جوش نخورده ، معمولش اینه که تا شش هفته نزدیکی نکنی ، عزیزم ای کاش قبل از نزدیکی یه کم تحقیق میکردی و از دکترت میپرسیدی بعدا اقدام میکردی حالا اینقدر عجولی ، دوباره حامله نشی خههههههخ
گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ... ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید امیدی هست چون خــــدایـــی هست ... آری ، وچه زیبا نوشته بود ... همواره با خود تکرار میکنم،امیدی هست ؛ چون خــــدایـــی هست ...
2738
میگم یعنی این خون که میاد اصلا احتمال نداره واسه پریود باشه؟؟؟ خدایه نکرده رحمم زخم و زیل نشده باشه حالا ,, گفتم حالا که دیگه لک بینی ندارم و .. اینا پس دیگه عیب نداره و مشکلی نیست اما نمیدونم این خونا از چیه از خونای نربوط به زایمانه یا از پریود یا از زخم شدن داخل رحم خیلی میترسم چیکار کنم؟ اما بعد,چند ساعت دیگه اصلا خبری از هونریزی نیستا ... قطع میشه
بچه ها متاسفانه من بچه م مرده به دنیا اومد و واسه همین کلا ننیخوام زیاد جلوگیری داشته باشم اما دیگه واسه برگشت روحیه جفتمون دیگه سخت نگرفتم و کار به اینحا رسید
2706