2733
2734

يعني ب محض معاينه درداش شروع شه؟

من الان تقريبا ي سانت بازم

با تحريك و معاينه بيشتر ميشه؟ ك بخوام تو اين يكي دوروزه زايمان كنم؟

زايمان طبيعي....

ما گذشتیم و گذشت آنچه تو با ما کردی…

بله برای من پیش اومد شب قبلش رفتم دکتر معاینه کرد دو سانت باز شده بود معاینه و تحریک انجام داد اومدم خونه دردای خفیف شروع شد صبح شدیدتر شده بود صبح رفتم بیمارستان 4 یا 6 سانت باز شده بود (دقیق یادم نیست چون مال 9 سال پیشه) دیگه تا ظهر زایمان کردم

میشه بپرسم منظورتون ازتحریک چیه؟

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله برای من پیش اومد شب قبلش رفتم دکتر معاینه کرد دو سانت باز شده بود معاینه و تحریک انجام داد اومدم ...

چقد عالي

پس از دكترم بخوام

من فك كردم خيلي دير اثر ميذاره

2728
2738
من دیروز معاینه شدم ی سانت بودم ب زور  برم گردوندن خونه 😢 درد لگن دارم ا دیروز تا حالا ولی ت ...

دقيقا من هم بهم گفت يه سانت ب زوري

نه يه سانتِ خوب

2706