2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

لیز انجام دادی یا عمل جراحی?? منم تقریبا 10 سال پیش انجام دادم حالا دوباره برگشته شده برام یه عذابی ...

جراحى مال منم باز اود كرد ٢ بار جراحى كردم ولى الان همه ميگن اصلا نبايد عمل كرد چون برميگرده بعضيام ميگن طب سنتى جواب ميده

2731
جراحى مال منم باز اود كرد ٢ بار جراحى كردم ولى الان همه ميگن اصلا نبايد عمل كرد چون برميگرده بعضيام ...

دو دل موندم آخه دکترا میگن با طب سنتی خوب نمیشه. جراحی هم دوباره برمیگرده میگن قطعی ترین روش لیزره.دیگه برنمیگرده.فکر کنم هزینه اش هم 4تومنی بشه.

من که خیلی اذیت شدم الانم که به جای عملم فشار میاد اذیت میشم. موندم چکار کنم. ولی اون موقع ها خیلی بدبختی کشیدم

دو دل موندم آخه دکترا میگن با طب سنتی خوب نمیشه. جراحی هم دوباره برمیگرده میگن قطعی ترین روش لیزره.د ...

واى اره ببين پول الكى واسه جراحى نده من هركيو ديدم ميگه برگشته. جراحى هم فكر كنم الان همون ٤-٥ تومان شده باشه پس همون برو ليزر و امتحان كن به نظرم! جراحى شم سخته! نه ادم ميتونه بخوابه نه بشينه واى واى

واى اره ببين پول الكى واسه جراحى نده من هركيو ديدم ميگه برگشته. جراحى هم فكر كنم الان همون ٤-٥ تومان ...

منم این قیمت که گفتم واسه پارسال بوده صددرصد بیشتر شده. آره خیلی درد داره منم این دردا رو کشیدم.بخئا عصا میگرفتم دستم و به زور بلند میشدم. شاید از طب سنتی استفاده کردم.منم عمل باز بود هر روز پانسمانش رو باید عوض میکردم. اه یادم میفته حالم بد میشه.

منم این قیمت که گفتم واسه پارسال بوده صددرصد بیشتر شده. آره خیلی درد داره منم این دردا رو کشیدم.بخئا ...

واى خدا نصيب كسى نكنه. بازم دكتر برو .ولى يه چيزى اگه هم يه موقع خواستى جراحى كنى يا ليزر يا هرچى قبلش برو ليزر واسه از بين بردن مو اون قسمت موهاش ديگه رشد نكنه كلا به نظرم فقط اينجورى عود نميكنه

2738
واى خدا نصيب كسى نكنه. بازم دكتر برو .ولى يه چيزى اگه هم يه موقع خواستى جراحى كنى يا ليزر يا هرچى قب ...

انشالله. خیلی سخته اگه بخوام عمل کنم پس کی میخواد به خونه زندگیم برسه. بار اول تا یک ماه نتونستم از جام بلند شم تا این حد اذیت بودم

انشالله. خیلی سخته اگه بخوام عمل کنم پس کی میخواد به خونه زندگیم برسه. بار اول تا یک ماه نتونستم از ...

حالا به دكترهاى طب سنتى يه سر هم بزن ضرر نداره شايد نتيجه داد. خيلى سخته درك ميكنم مخصوصا براى كسى كه متاهله و كار و مشغله زياد داره

حالا به دكترهاى طب سنتى يه سر هم بزن ضرر نداره شايد نتيجه داد. خيلى سخته درك ميكنم مخصوصا براى كسى ك ...

آره حتمن میرم. یه روز که تو خونه کار نکنی به اندازه 10 روز برات جمع میشه. انشالله خدا کمکتون کنه و دیگه هیچوقت برنگرده

2706