2737
2734
عنوان

دلم گرفته 😢

244 بازدید | 20 پست

حالم اصلا خوب نیس از وقتی که ناخواسته دوقلوهامو باردارشدم حالم همینجوره .سه سال پیش یه ماشین خریدیم بعد اون میخواستیم خونمونو عوض کنیم وسایلامو عوض کنم به خودم برسم با اومدن بچها همه چی به هم ریخت کل پس اندازمون رف پایه شیر خشک این دوتا و پوشک و لباسشون اندازه ۱۰سال از زندگی عقب افتادیم .

واقعا کم اوردم دیگه نمیتونم .گاهی مثل دیونها میشینم به وضع خودم گریه میکنم .الانم با یکی حرف زدم حالم بدتر شد برگشته میگه با این گرونیا خدا به دادت برسه دو تا دختر داری چجوری میخوای از پسش بر بیای هزینه لباسشون جهیزشون سیسمونیشون ..غم غصه دختر زیاده 

ته دلمو خالی کرد خیلی میترسم یه نفر نشده بهم بگه خدا بزرگه خودش داده خودشم کمکت میکنه همه موج منفی جاریام که از همه بدتر 

دلم به حال دخترام خیلی میسوزه که وارد زندگی من شدن .دیگه نمیتونم اگه به عقب بر میگشتم .......😢

یعنی دختر داشتن انقد سخت بوده ..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوشبحالت که دوتا دختر  داری عزیزم هرکس هرچیزی گفت بگو دختر رحمت خداس خودش روزیشو باخودش میاره خدابزرگه عزیزم خودش داده خودشم حواسش ب همه چیز هست تو با این فکرا خودتو از پا میندازی دخترات چند سالن؟

2731

دختر داشتن با پسر داشتن از نظر هزینه چه فرقی داره اخه زن حسابی؟دختر و پسر لباس و غذا و تحصیل و شغل میخوان اگر دختر جهیزیه میخواد پسرهم خونه و ماشین میخواد چه فرقی داره؟خوب تربیتشون کن بهشون دید جنسبتی و جنس دوم بودن نده اعتماد به نفسشون رو تقویت کن تا خوب تحصیل کنن و مهارت یاد بگیرن و شغل خوب بگیرن و از زندگی لذت ببرن 

به خودت هم برس این همه ادم بچه دارن خودشونو که فراموش نکردن 

بعدم شما سه تا بچه داری الان که ذیگه نباید به خواستن نخواستنشون فکر کنی فقط خوب جلوگیری کن

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 

واااای نزن این حرفا رو مگه خودمون دختر نبودیم؟؟؟

خدای دوقلوهای توام بزرگه دعا کن موفق بشن تو زندگیشون دختر اصلا هم غم و غصه نداره ایشالا جفتشون آینده شون عالی باشه کاری کنن که ب حال این روزات بخندی 

پول همیشه به دست میاد خداروشکر کن دوتا دختر سالم و خوشگل داری 

واا عزیزم این حرفا چیه دختر برکته تو خونه خدا خودش روزیشونو میده دلت میاد دختر خیلی خوبه بخداا😘😍😍

میدونم عزیزم دختر گله به خدا به چهرشون نگاه میکنم همه غم هامو فراموش میکنم 

2738
میدونم عزیزم دختر گله به خدا به چهرشون نگاه میکنم همه غم هامو فراموش میکنم 

پس انرژی منفی رو از خودت دور کن هرکی هم هرچی گفت محکم و قاطع جوابشو بده که خودخوری نکنی

الهی گاهی نگاهی😊☺

تو یه مادری .تو چرا انقدر از خودت ضعف نشون میدی

منم دو تا دختر شیربه شیر دارم خیلی سخت بود خسته می شدم از لحاظ مالی هم خیلی وقتها کم میاوردیم ولی به دخترام میارزید

الان هم که ۹ سال و یه ۸ ساله شدن خیلی اوضاع بهتره

بخدا تار موی دخترام و با دنیا عوض نمی کنیم

محکم باش بزن دهن هر کی که بهت فاز منفی میده

خودت یه رفتاری می کنی که بهت این جور بگن 

محکم باش

ذهنت رو پر کن از شادی افکار مثبت ایجاد کن مشکل تو دختر یا پسر بودن نیست تو الان فقط داری ب ناخواسته بودن فک میکنی و میری تو خودت همه کارایی که خاسته رو کم کم برنامه ریزی کن انجام بده حالت بهتر میشه ورزش کن برو بیرون ب خودت برس شاد باش

واااای نزن این حرفا رو مگه خودمون دختر نبودیم؟؟؟ خدای دوقلوهای توام بزرگه دعا کن موفق بشن تو زندگیش ...

طایفه شوهرم خیلی خوشحالن از جنسیت بچهام .

خاله خودم بدتر از همه وقتی فهمیدن جنسیت بچهامو خیلی خوشحال شده بودن دست زده بودن رقصیدن ..وقتی این خبر رو یکی به ما داد مامانم طفلی خیلی غصه خورد ..الانم از خالم و دختر خالم که جاریمه متنفرم یک جوری باهام برخورد میکنه که انگار قراره ما بیفتیم به گدایی با داشتن دوتا دختر 

این بیشتر عذابم میده 

خدا بهت دوتا فرشته داده قدردان باش عزیزم اصلا به حرف اضافه ی بقیه توجه نکن خیلی ها آرزوی داشتن دخترهای تورو دارن یکیش من خدا بزرگه جلو شوهرت ناراحتی نکن بزار باخیال راحت فکرآینده تون باشه پشت گرمی بده بهش

طایفه شوهرم خیلی خوشحالن از جنسیت بچهام . خاله خودم بدتر از همه وقتی فهمیدن جنسیت بچهامو خیلی خوشحا ...

توام خوشحال باش دو تا دسته گل داری کاری کن بقیه حسرت تورو بخورن دختر داشتن خیلی حس خوبیه 

دور از جون عزیزم چرا گدایی دختر روزی خونه اس اونی که داده روزیشم خودش میده تو فقط خوشحال باش که داریشون 

اینقد که ما دخترا برامون خانوادمون مهمه برا پسرا مهم نیس خداروشکر کن عزیزم غصه چیو میخوری

2706