2726
عنوان

شوهرم بهم گفت حیوونی گمشو برو هری

608 بازدید | 11 پست

چند وقته هی میگه گردنم درد میکنه پام درد میکنه میگم بریم دکتر نمیاد که اگه بگن دیگه رانندگی نکن چی اگه بگن عمل بکن چی؟؟؟ هر روز میاد خونه غر میزنه دیگه خستم دیگه بریدم از کار همش براش با پماد ماساژ میدم

بهش بگو شما که انسانی برو دکتر دارو بخور خوب بشی اینقدر درد نکشی که بزنه به سرت خدا شفات بده انشالله😐

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دیشب گفت دوستم گوشیشو میفروشه گفتم 400 تومن فرق قیمته گوشیمونه بخرش برام گفت من بخرم؟ گفت خو این گوشی که دستمه خودم خریدم گفت اون موقع هم باز مغازه من بود کار کردی توش تو همه چیت از منه 

2728

دیشب میگه من مریض بشم تو ول میکنی بری من پول نداشته باشم تو میری .....کلی بحث کردیم صبح رفته سر کار الان زنگ زده منم داد زدم به من زنگ نزن خستم دیگه فقط غر میرنی تو کار میکنی من برا چی عمرمو بزارم تو خونه و بچه بزرگ کردن میگه گمشو بروووو نمون چیکار میکنی برام مثلا

تو چرا فکر میکنی وقتی میگه هری برو باید بری....میدونی مشکلت اینه که ته ذهنت فکر میکنی اون خونه ماله تو نیست و ماله اونه...تو اصلا نباید از اون خونه بری....بهت اونجور گفت...بگو خودت برو

..هری...اتفاقا تو از خونه پرتش کن بیرون...سرش جیغ بکش