2737
2734

سلام به همگی 

باید بگم که از هردوی این بیمارستان ها خیلی تعریف شنیدم.

اما انتخاب اولم رضوی بود به خاطر تمیزی و خلوت بودنش تا اینکه متوجه شدم بیمارستان رضوی زایمان با حضور همسر نداره. خیلی ناراحتم. چطور بهترین بیمارستان مشهد همچین امکانی رو قرار نداده

حالا شاید بخوام برم بنت الهدی، تو رو خدا بهم کمک کنین. موندم چیکار کنم

دلم میخواد مزایا و معایب هر کدوم رو بیشتر بدونم

ای دوست قبولم کن و جانم بستان / مستم کن و از هر دو جهانم بستان / با هرکه دلم قرار گیرد بی تو / آتش به من اندر زن و آنم بستان

راستی اینم بگم که دکتر من فقط بیمارستان رضوی، بنت الهدی و موسی بن جعفر میره

ای دوست قبولم کن و جانم بستان / مستم کن و از هر دو جهانم بستان / با هرکه دلم قرار گیرد بی تو / آتش به من اندر زن و آنم بستان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ب نظرم همسرت نباشه بهتره

درد کشیدن تورو میبینه و داغون میشه

فروش انواع نقره جات ب قیمت عمده💎💍؛سفارشات نقره پذیرفته میشود.سفارشات برای کارهای بافتنی کودکان نیز همینطور.🧣👒۰۹۳۶۴۱۸۴۶۶۷ لطفا ب این شماره پیام دهید.برای اطلاعات بیشتر پیام دوستی بفرستین😊
2731

قطعا بنت الهدي خيلي بهتره .رضوي زياد خوب نشنيدم راستش  

براي همه دعا كنيد مثل پروردگار ك مهربانيش برهمه سايه افكنده است اي دوست مرا دعا كن شايد نزديكتر از من ب خدا ايستاده اي🙏🏻  

اگه طبیعی زایمان میکنین حتما،مامای همراه بگیرین

من مامای همراه داشتم عاااالی بود

فروش انواع نقره جات ب قیمت عمده💎💍؛سفارشات نقره پذیرفته میشود.سفارشات برای کارهای بافتنی کودکان نیز همینطور.🧣👒۰۹۳۶۴۱۸۴۶۶۷ لطفا ب این شماره پیام دهید.برای اطلاعات بیشتر پیام دوستی بفرستین😊
ب نظرم همسرت نباشه بهتره درد کشیدن تورو میبینه و داغون میشه

درسته که شاید براش سخت باشه ولی کسانی که تجربه ش رو داشتن همه توصیه میکنن

قطعا بنت الهدي خيلي بهتره .رضوي زياد خوب نشنيدم راستش  

می تونم بدونم چی شنیدین ازش

2738
اگه طبیعی زایمان میکنین حتما،مامای همراه بگیرین من مامای همراه داشتم عاااالی بود

شما مشهدی هستین ؟؟ مامای همراه خوب توی مشهد میشناسین؟؟

یه مسئله ی دیگه هم اینه که بنت الهدی خیلی شلوغه و امکانش خیلی پایینه که اتاق خصوصی گیرم بیاد. 

اونوقت برای هیچی بیمارستانم رو عوض کردم.

من بنت الهدی هشت ماه پیش زایمان کردم عالی بود همه چی. 

با حضور همسر بودین شما یا معمولی

شلوغ و کثیف نبود؟؟

برخورد ماماها چطور بود؟؟

امکانات اتاق های خصوصیش چیه؟؟

همچنین دکتر خودم  میگه هر دوتاش خوبن. ولی رضوی بهتره

با حضور همسر بودین شما یا معمولی شلوغ و کثیف نبود؟؟ برخورد ماماها چطور بود؟؟ امکانات اتاق های خصو ...

. برخورد ماماهاخیلی خوب بود. اتاق خصوصی هم امکانات برای همراه هم داشت. 

همسرم و دخملام بهترین هدیه های پروردگارم. 
2706