2737
2734
عنوان

سرخ کن رو می ارزه ۴۰۰بخرم؟+عکس

339 بازدید | 37 پست

مارکش Sauny هست اینم عکسش

این برا خواهرمه به نظرتون گرون نیست؟

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست.یادت باشه که استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصن من سرخ كن دارم كلاا دوسه باراستفاده كردم اوايل ازدواج .ب نظرمن نگير اصن.مامانم ك واس خودشو اصن استفاده نكرد .اخه روغنش چندبارمصرف بايد كني ديگ مريض ميكنه ادمو.هردفعه هم عوض كني نميصرفه واقعا

2728

بنظرم پول بابت سرخ کن نده همش اسراف پول وروغنه هیچ فایده ای نداره

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚

خانوما میشه تاپیک منوجواب بدین 

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚
2738
سرخ کن اصلا کاربردی نیست من واسه جهازمم نخریدم 

من واسه جهارم نخریدم عزیزم.

خواهرم خریده بود بعد گفت اگ بخوای بهت میدمش ۴۰۰استفاده نکرده.

دوسال پیش خویده ۴۳۰

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست.یادت باشه که استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه
وقتی کاربردی نیست براچی پولتو بریزی دور نخر بابا

حتی اگ راضیش کنم ۲۵۰بخره؟

2706