2737
2734
عنوان

خانومای باردار که جدیدا سلفری دادن

162 بازدید | 10 پست

من ان تیم ۱.۷۵ بود ولی ریسک سندرم داونو زده ۱ به ۱۰۶ سه روزه سلفری دادم این ۳روز اندازه ۳سال گذشته برام حالم خیلی بده خیلی میترسم کیا سلفری دادن خسته شدم ۳۱ سالمه فامیل هم نیستیم

پسرم همه دنیام 😘💋💕

من سل فری دادم هیچی هم نبود اینها الکی جو میدن بعدم تو کشورهای خارجی بالای 30سال سل فری اجباری هست خوشحال باش که دادی و من مطمئنم هیچی نیست

درواقع ما کاری از دستمون بر نیومد فقط اسمش و گذاشتیم صبر
من سل فری دادم هیچی هم نبود اینها الکی جو میدن بعدم تو کشورهای خارجی بالای 30سال سل فری اجباری هست خ ...

خیلیارو دیدم ۳۰ سال ب بالا بودن ولی براشون ریسک نزده خیلی میترسم جوابش شاید بعد عید بیاد دیوونه میشم تا اون موقع تو ریسکت چند بود

پسرم همه دنیام 😘💋💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلیارو دیدم ۳۰ سال ب بالا بودن ولی براشون ریسک نزده خیلی میترسم جوابش شاید بعد عید بیاد دیوونه میشم ...

یادم نیست .دکتر من گفت ما به همه بالای سی سالها می گیم سل فری بدن ولی گرون هست زیر بار نمیرن.چیزی نیست خیالت راحت راحت باشه

درواقع ما کاری از دستمون بر نیومد فقط اسمش و گذاشتیم صبر
2728
2738