2737
2734
عنوان

اعصاب خراب بعد از زايمان

1883 بازدید | 24 پست

بعد از زايمانم همش عصبي ام 

٢٧روز گذشته بخيه هام هنوز خوب نشده

مامان ده روز موند پيشم اخرش قهر كرد رفت 

منم رفتم خونشون چند روز بعد گفت ديگه برو منم كارهاي عيدم مونده 

زايمان طبيعي خيلي بهم ريخته منو

حوصله هيچكسو ندارم 

مامانم هم هر روز زنگ ميزنه بجاي دلداري از هنرمندي خودش واس پنج تا زاييدن و بزرگ كردن ميگه هي ميگه شماها بي عرضه ايد بدتر عصبي ميشم 

من خيلي بچه خوبي بودم براي پدر و مادرم اينروزا اما همش ازشون ناراحت ميشم و گير ميدم منم 

امروز هم نمردیم، اما زندگی کردیم؟اون هم معلوم نیست!

از رفتارهاي خودم ناراحتم 

به شوهرم هم خيلي گير ميدم

ولي واقعا تنهايي برام سخته اينروزا

با همه بدرفتاري ميكنم اما دست خودم نيست 

كسي اينطوري بوده؟

چيكار كردين بهتر شدين؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بخاطر سختیه زایمانه، از مادرت انتظار زیادی نداشته باش طفلی اونم گناه داره خب زندگی داره ، بجاش سعی ک ...

خيلي سخته نگهداري ازش اصلا تجربه ندارم😞😞😞

به خودت مسلط باش بقیه هم تا یه حدی میتونن کمکت کنن استراحت کن به خودت برس و بچت خونه خودت بمون سعی ک ...

خيلي دوست دارم بتونم اما واقعا سخته برام

پاشو برو یه دوش بگیر یکم آرایش کن لباس شیک بپوش و قربون صدقه ی نی نیت برو عزیزم .

انقدر بخيه هام درد دارن 

هنوز خونريزي دارم 

پدرم در اومده نميتونم رو زمين بشينم با سختي پوشك عوض ميكنم

2738
از رفتارهاي خودم ناراحتم  به شوهرم هم خيلي گير ميدم ولي واقعا تنهايي برام سخته اينروزا با هم ...

من مادرم تا 5روز اونم صبح میومد تا بعد از ظهر خودت کارات و بکن از کسی انتظار نداشته باش

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 

بنظر من که تنها راهش فقط داشتن یک کمک و همراهه .. مامانت که اتمام حجت کرده  میتونی پرستار  بگیر

مهمترین کاری که یک پدر می تواند برای فرزندانش انجام دهد  این است که عاشق مادرشان باشد 💑 چون فرزندان با خنده مادر می خندند و با گریه مادر می گریند ..⚘         
من مادرم تا 5روز اونم صبح میومد تا بعد از ظهر خودت کارات و بکن از کسی انتظار نداشته باش

بخيه هام عذابم ميده با سختي كارهاي بچه رو ميكنم

خيلي دوست دارم بتونم اما واقعا سخته برام

میدونم درد داری تجربه اولته ولی بخدا من روزگاریو سپری کردم که بقیه درسته با یاد اوردنش مو تنشون سیخ میشه ولی بازم خدا میدونه چی کشیدم چند بار جا عملمو باز کردن عملم کردن یه ماه تخت بیمارستان خوابیدم اخرم لوله تو شکمم گذاشتن با همون بخیه و لوله به بچم میرسیدم دیگه دو ماه از زایمانم گذشته بود خیلی اطرافیانم درگیرم شدن ولی سعی کردم خودم انجام بدم موفق شدم 

بنظر من که تنها راهش فقط داشتن یک کمک و همراهه .. مامانت که اتمام حجت کرده  میتونی پرستار  ...

منم دوست داشتم منتهي شرايط ماليشو ندارم 

2706