2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خارش سر داری؟

تو مملکتی ک به اسکیزوفرنی و توهم بگن طرف جن زدس و سراغ رمال ها برن مسلما رشدی صورت نمیگیره😀باشد ک رستگار باشید😁                                        دعا نویس اگ توانایی بهبود زندگی مردم رو داشت مسلما خودش باید فاقد هر گونه مشکل باشه😀

خودتونم میتونید تشخیص بدید دونه های سفیدی ریزی که تقریبا یک سانتیمتر مونده به ریشه مو چسبیده و خیلی سخت کنده میشه یا کنده نمیشه که رشک هست اگه باز شده باشه قهوه ای یا سیاهه بعد از ۱۰ روز رشک باز میشه و دیگه کنترلش خیلی سخته باید خونه رو سم پاشی کرد

من یکی از اطرافیان گرفت پیش عمومی رفت ولی اگه باشه اسفندو آسیاب کن بزار20دقیقه دم بکشه بزار نیم ساعت روی سر بمونه بعد فقط با آب بشور فرداش شامپو ضد شپش از داروخانه بگیر خشک باشه موها باید بزنی بعد بیس دیقه بشوری و با شانه دندانه ریز شونه بکشی 

دوبار اسفند بزاری از بین میره ولی خب تخمش میمونه ک همش باید شونه بکشی و یکی از توی موهات بکشه بیرون اگه هم میتونی ی دور رنگ بزاری رو موها شپش ها میمیرن

یک روز این را خواهی فهمید ک هیچکس تو را به خاطر خودت دوست ندارد.‌‌.‌..😏

یه شونه ریز بردار شونه کن یه پارچه سفید هم دور گردنش بنداز اگه چیزی ریخت معلومه شپش داره

اگه شپش باشه هم سرش می خاره هم مثل پشه میان پشت گردنش رو هم می خورن دون دون می شه

خداوندا التماست میکنم دیدن این لحظه ناب را به تمام مادران جشم انتظار نصیب کن. خداونداهر جه شکرت کنم کفایت نمیکند. به من حقیر لیاقت نگهداری از امانتی که بهم بخشیدی رو بده!!!! حسرت فرزند را به دل هیچ خانواده ای نزار. خدایا با تمام حقارتم در برابر عظمت بی پایانت سر تعظیم فرود میاورم و با تمام وجودم میگم شکرت شکرت شکرت
خارش سر داری؟

ببین دخترم یه ماه پیش مبتلا شد من شامپو مخصوص زدم براش هر روزم تمیز کردم موهاشو و شستشو و ... وسایل رو انجام دادم خداروشکر انگار دیگه چیزی نیست.خودم و شوهرمم همون روز که فهمیدیم شامپو پرمترین زدیم موهای شوهرم هم بعدا چک کردم هیچی نبود.اما خودم سرم پوسته داره.و متاسفانه کل سال خارش هم داره.قبلا دکتر پوست گفته کف سرم ملتهبه بخاطر همون میخاره.الان بعد یه ماه من خیالم از دختر و شوهرم راحته ولی دلم میخواد سر خودم چک بشه

یه شونه ریز بردار شونه کن یه پارچه سفید هم دور گردنش بنداز اگه چیزی ریخت معلومه شپش داره اگه شپش با ...

آره دخترم اونجوری شده بود .پشت گردنش کاملا فرمز شده بود اما خداروشکر برطرف شد الان مشکل منم بالا نوشتم☝️☝️☝️

ببین دخترم یه ماه پیش مبتلا شد من شامپو مخصوص زدم براش هر روزم تمیز کردم موهاشو و شستشو و ... وسایل ...

عید رنگ کن مطمئن میشی چیزی نیس واسه خارشم ماست و با زرده تخم مرغ محلی قاطی کن بزار رو موهات خارشش میره

مرسی عزیزم.متاسفانه فکر شپش هم باعث خارش میشه    

دقیقا منم اسمش میاد خارش میگیرم الان پشت گوشم خارش گرفت😂😂

2706