2733
2734

سلام دوستان .من میخوام برای بار اول برم یزد ؟

چه کارایی انجام میدن ؟ هزینه چ قد نیمروز چند سیکل باید اونجا باشم ؟ از درمانتون راضی بودین.ممنون میشم راهنمایی کنین 

خدایااااا شکرت واسه داده ها و نداده هات.....خدایا عزیزانمو در پناه خودت حفظ کن خودت یار و یاورشون باش.یا الله

پیش کدوم دکتر میری؟؟؟؟

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
پیش کدوم دکتر میری؟؟؟؟

میخوام برم مرکز ناباروری دکتر افلاطونیان

خدایااااا شکرت واسه داده ها و نداده هات.....خدایا عزیزانمو در پناه خودت حفظ کن خودت یار و یاورشون باش.یا الله

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میخوام برم مرکز ناباروری دکتر افلاطونیان

اوکی خوب جایی میری بیمارستان مادر مرکز ناباروریه 

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2728
اوکی خوب جایی میری بیمارستان مادر مرکز ناباروریه 

اطلاعی ازش نداری؟یزدی هستی شما ؟ 

بله یزدی ام ولی اطلاعی ندارم ازش فقط میدونم بیمارستان مادر تو چهار راه مهدیه مرکز ناباروریه

دکتر افلاطونیان هم سرش خیلی شلوغه باید حتما وقت بگیری

سلام . من شهریور بیمارستان مادر پیش دکتر کریم زاده رفتم . خیلی دکتر خوبیه وقت زیاد میزاره. میکرو کردم  مثبت هم شد. ولی متاسفانه استراحت نکردم و سقط شد. دکتر افلاطونیان خوبه ولی طبق تحقیقی که من کردم گفتن چون سرشون خیلی شلوغه وقت زیاد نمیزارن واسه ویزیت

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه...پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. با دعا سرنوشت تغییر میکند، از رحمت الهی ناامید نشوید اینقدر به درگاهی الهی بزنید تا در باز شود...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا. یدونه صلوات مهمونم میکنی🌷🌷
سلام . من شهریور بیمارستان مادر پیش دکتر کریم زاده رفتم . خیلی دکتر خوبیه وقت زیاد میزاره. میکرو کرد ...

عزیزم مشکل شما چی بود ؟ هزینتون چند شد ؟ و چطور نوبت گرفتین 

2738
عزیزم مشکل شما چی بود ؟ هزینتون چند شد ؟ و چطور نوبت گرفتین 

من پلی کیستیکم . چون بچه نداریم و سنمون زیر چهل سال تخفیف خوردیم. هزینه تخمک کشی و انتقال با هم سه و نیم شد. فقط داروها یخورده گرونه سرجمع بیشتر از پنج شش تومن نشد.ان شاءالله تیر مجددا نوبت میکرو دارم پیش دکتر کریم زاده تا خدا چی بخواد

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه...پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. با دعا سرنوشت تغییر میکند، از رحمت الهی ناامید نشوید اینقدر به درگاهی الهی بزنید تا در باز شود...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا. یدونه صلوات مهمونم میکنی🌷🌷