2726
عنوان

كيا با بچه كوچيك رفتن مسافرت؟

970 بازدید | 14 پست

سلام ماماناي گل. ما به اميدخدا ميخوايم بريم كربلا و يه پسر پونزده ماهه دارم كه خب دوس دارم اذيت نشه تو سفر واذيتم هم نكنه. حالا اگر نكته اي هست و تجربه اي داريد و اگه كربلا رفتيد ممنون ميشم راهنماييم كنيد

و اينكه چه چيزهايي بردارم كه لازم ميشه

هوايي ميرم و كمك هم ندارم

يعني من و همسر و پسرم

ميشه براي انجام شدن كارم صلوات بفرستيد؟

من کربلا بابچه نرفتم ولی تومسافرت باید خیلی بهداشت بچه رورعایت کنی دستاشو زیاد بشور شربت وشیاف استامینوفن داشته باش نعنای خشک شده بردار اگه بچه آب به آب شد اسهال گرفت بریزی ماست بهش بدی انجیروآلو خشک بردار برا ی یبوست احتمالی کلاه لبه دار شاید آفتاب باشه ولباس گرم ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من دوتا بچه دارم

از دو سه ماهگی شون مسافرت رفتم. چه زمینی چه هوایی

برام سخت نبود.

هم خودم عادت کردم هم بچه ها

فقط مهم اینه واقعا بهداشت رعایت بشه. لباس پتو ملافه.حتما برای بچه بردار و ب وسایل هتل اکتفا و اعتماد نکن.

دوتا اسباب بازی کوچیک و جدید همراه داشته باش.

اینکه میگم جدیر چون براش جذاب تره سرگرم میشه.

فوق لیسانس مشاور و روانشناس  ۱۵ سال سابقه تدریس و مشاوره فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی❤😊
چ دل بزرگی دارید  سفر سلامت  شیاف استامینوفن  شربت سرما خوردگی  پماد سوختگی&nb ...

من از اینکه بخاطر وجود بچه از روند عادی زندگی بخوام بیفتم خیلی بدم می اومد.

و از اول بچه ها رو عادت دادم. ب شرایط 

اینکه ی خانم چون مادر شده دیگه از در خونه بیرون نمیره خیلی بده.

باید یاد بگیریم در شرایط های مختلف چطوری کنترل داشته باشیم و رفتار کنیم.

فوق لیسانس مشاور و روانشناس  ۱۵ سال سابقه تدریس و مشاوره فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی❤😊

سلام. ما هم سال ۹۲ همگی رفتیم کربلا. پسرم فقط بیست ماهش بود. الحمدالله هیچ مشکلی پیش نیومد و مریض نشدیم . آقا امام حسین خودشون حافظ شما و بچتون میشن. من اینو به عینه دیدم و اعتقاد دارم

سلام. ما هم سال ۹۲ همگی رفتیم کربلا. پسرم فقط بیست ماهش بود. الحمدالله هیچ مشکلی پیش نیومد و مریض نش ...

چقدر نياز داشتم به انرژي مثبتتون

ممنونم ازتون واقعا

ان شاءالله دعاگوتون هستم

ميشه براي انجام شدن كارم صلوات بفرستيد؟
2706