2737
2734

من برا دخترم خريدم وزنش خوبه نه سنگينه نه اونقدر سبك من از فروشندش سر هم كردنش رو ياد گرفتم تو كاتالوگش هم هست كار سختي نيست نصف شب بچه رو بخواي از داخلش در بياري و دوباره توش بذاري سخته برا طول روز توش بخوابه خوبه كلا چون برام زياد كاربردي نداشت از خريدنش پشيمونم من و دخترم شبا رو زمين ميخوابيم و عادت داره در حال شير خوردن بخوابه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم دارم پسرم ۶ماهشه کلا عصای دستمه چون از اول عادتش دادم گهواره ولی چون شیر خودمو میدم کمی سخته شبا ...

منم موندم تخت كنار مادر بگيرم كه شبا شير دادنش اسون شه يا از اين ميلاد كه سبك و قابل حمله...اي خدااااا

دارم به هدفم میرسم با کالری شماری و سالم خوری و ورزش تونستم👍تو هم میتونی🙋🏻‍♀️وزن ابتدا ۱۱۰🤦🏻‍♀️وزن اکنون ۷۴🤷🏻‍♀️وزن هدف 67💃🏻قد ۱۷۶💪                             سایز ابتدا(۵۲)XXXXXXL🙄⌛️  سایز اکنون(۴2)XL💃🏻😍
منم موندم تخت كنار مادر بگيرم كه شبا شير دادنش اسون شه يا از اين ميلاد كه سبك و قابل حمله...اي خدااا ...

اگه مشکلت شیر دادنه تخت بهتره وگرنه که میخوای میری مسافرت یا توخونه راحت بخوابه گهواره

2731
من برا دخترم خريدم وزنش خوبه نه سنگينه نه اونقدر سبك من از فروشندش سر هم كردنش رو ياد گرفتم تو كاتال ...

اصلا نميتونم تصميم بگيرم كه تخت كنار مادر بگيرم كه شبا راحت باشم يا از اينا كه سبكه و قابل حمله.ديگه ديوووونه شدم بخدا

دارم به هدفم میرسم با کالری شماری و سالم خوری و ورزش تونستم👍تو هم میتونی🙋🏻‍♀️وزن ابتدا ۱۱۰🤦🏻‍♀️وزن اکنون ۷۴🤷🏻‍♀️وزن هدف 67💃🏻قد ۱۷۶💪                             سایز ابتدا(۵۲)XXXXXXL🙄⌛️  سایز اکنون(۴2)XL💃🏻😍