2410
2553

راضي بودين؟

ايمنه؟

سبكه؟ و سرهم كردنش اسونه؟منظور واسه مسافرت و اينا كاربرد داره؟

اگه بخوام شبا كنار تخت خودم بزارم واسه شير دادن و اينا چطوره؟گذاشتن و برداشتنش خيلي سخت ميشه؟

توروخدا اگه كسي استفاده كرده راهنمايي كنه بخدا جاي دوري نميره

دارم به هدفم میرسم با کالری شماری و سالم خوری و ورزش تونستم👍تو هم میتونی🙋🏻‍♀️وزن ابتدا ۱۱۰🤦🏻‍♀️وزن اکنون ۷۴🤷🏻‍♀️وزن هدف 67💃🏻قد ۱۷۶💪                             سایز ابتدا(۵۲)XXXXXXL🙄⌛️  سایز اکنون(۴2)XL💃🏻😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

فکر کنم نهایت تا چهار پنج ماه بشه بچه گذاشت چون خیلی انگار استحکام نداره.همش بخوای شبا برش داری سخته چون گهوارش یکم گود هستش.

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
من استفاده کردم.فقط تو خونه.خیلی سبک نبود ولی خیلی هم سنگین نبود

راضي بودي؟مخصوصا شبا واسه شير دادن؟پيشنهاد ميكني بخرم؟

دارم به هدفم میرسم با کالری شماری و سالم خوری و ورزش تونستم👍تو هم میتونی🙋🏻‍♀️وزن ابتدا ۱۱۰🤦🏻‍♀️وزن اکنون ۷۴🤷🏻‍♀️وزن هدف 67💃🏻قد ۱۷۶💪                             سایز ابتدا(۵۲)XXXXXXL🙄⌛️  سایز اکنون(۴2)XL💃🏻😍
2714
راضي بودي؟مخصوصا شبا واسه شير دادن؟پيشنهاد ميكني بخرم؟

اگه اونی که من داشتم مد نظرته خب ی خرده واسه شیردادن نصفه شبی سخت بود

بعضیا هر کار دلشون میخواد میکنن؛ بعد میگن ما دلمون صافه. انگار دل ما فرفریه!
من داشتم تا هفت هشت ماهگی هم استفاده کردم واقعا محکم وخوبه راحته اما من شیر خشک میدادم از تو گهواره ...

چند خريدين ؟مدلاش فرق داره؟اخه بعضيا ميگن محكم نيست

عزيزم من خودم استفاده نكردم ولي عروس خاله ام داشت زياد راضي نبود خيلي سبكه ظاهرا و اينكه خيلي بايد دولا بشي تا بچه رو بگذاري داخلش ، من خودم تخت بزرگ نگرفتم براي دخترم فقط يك تخت كوچيك گرفتم كنار تخت خودمون بود ولي توي اون هم تا ٣ الي ٤ ماهگي بيشتر نخوابيد چون وقتي بچه ها تكون و غلت ميخورن بايد جاشون باز باشه وگرنه بيدار ميشن ، الان هم روي زمين ميخوابه فعلا كه يك سالش هست اون تخت رو هم براي بچه دوم نگه داشتم .

منم دارم پسرم ۶ماهشه کلا عصای دستمه چون از اول عادتش دادم گهواره ولی چون شیر خودمو میدم کمی سخته شبا بیاری بیرون باز بزاری داخلش ولی درطول روز داخلش میزارم راحت خوابه چون ی دخترم دارم خیلی اذیتش میکرد وقتی میخوابوندمش روتخت میذاشتم

2706