2726
عنوان

گوشی همسرم رو دیدم

1139 بازدید | 63 پست

من گوشی همسرم و دیدم...تلگرامشو...اخه من از دوست های دختر خالش بودم میخواستم ببینم راجع به من اون اولا چی گفته بهش..‌دیدم گفته خیلی دختر خوبیه خیلی خوش اخلاقه و این ها ولی یکم قیافش معمولیه☹☹☹☹میدونم خودم که معمولی  خوبم ولی فک میکردم منو دوست داره و ظاهرمم دوست داشته...کاش نمیدیدم...اخه بعضی وقتا بهم میگه خوشگل خانوم من و این ها😶 الان هم خیلی دوستم داره کاملا حس میکنم....یه چیز دیگه هم که دیدم این بود که قبل من ۲ سال با همکلاسی کلاس زبانش دوست بوده و بهش پیشنهاد ازدواج داده اون رد کرده.بعد آشناییمون هم تا الان بهش نگفته ازدواج کرده در حالی که چندبار باهاش راجع به همین زبان و اینا حرف زده بوده....چرا بهش نگفته ....دلم میخواست بهش میگفت☹هیچوقت گوشی همسرتون رو نبینید....حالا دلم میخواد راجع به این حس هام باهاش صحبت کنم....بنظرتون کنم یا نه...چون دوست ندارم حس بد داشته باشم و تو دلم نگه دارم این حس هامو

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

میفهمم خیلی سخته فراموش کن

ب مامانمگفتم لااقل هفتاد هشتاد درصدخوشگلیه دنیا ب خاطر توعه خندید شد ۱۰۰درصد😍امیدوارم منم زودتر مامان بشم هرکی خوند برام دعا کنه منم حس مادری رو تجربه کنم❤
2728

منم خیلی دوست دارم تل گرام ایرانسلش رو نصب کنم ببینم ولی اصلا جراتش رو ندارم میترسم چیزی ببینم که نخوام

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.

یه پسر قبل ازدواج 10 جا میره خواستگاری و یه دختر هم 10نفرمیان خواستکاریش قرار نیست که همه اشو واسه هم توضیح بدن. مهم الانه که دوستت داره و بهت وفاداره بابعضی فکرها خودتو اذیت نکن 

دنیا همه هیچ و کار دنیا همه هیچ ای هیچ تو بهر هیچ برهیچ مپیچ
2706