1421
1411
عنوان

گوشی همسرم رو دیدم

1114 بازدید | 63 پست

من گوشی همسرم و دیدم...تلگرامشو...اخه من از دوست های دختر خالش بودم میخواستم ببینم راجع به من اون اولا چی گفته بهش..‌دیدم گفته خیلی دختر خوبیه خیلی خوش اخلاقه و این ها ولی یکم قیافش معمولیه☹☹☹☹میدونم خودم که معمولی  خوبم ولی فک میکردم منو دوست داره و ظاهرمم دوست داشته...کاش نمیدیدم...اخه بعضی وقتا بهم میگه خوشگل خانوم من و این ها😶 الان هم خیلی دوستم داره کاملا حس میکنم....یه چیز دیگه هم که دیدم این بود که قبل من ۲ سال با همکلاسی کلاس زبانش دوست بوده و بهش پیشنهاد ازدواج داده اون رد کرده.بعد آشناییمون هم تا الان بهش نگفته ازدواج کرده در حالی که چندبار باهاش راجع به همین زبان و اینا حرف زده بوده....چرا بهش نگفته ....دلم میخواست بهش میگفت☹هیچوقت گوشی همسرتون رو نبینید....حالا دلم میخواد راجع به این حس هام باهاش صحبت کنم....بنظرتون کنم یا نه...چون دوست ندارم حس بد داشته باشم و تو دلم نگه دارم این حس هامو

کلینیک ختنه نوزادان تهران اولین و قدیمی ترین کلینیک تخصصی ختنه در ایران 

برای اطلاعات بیشتر درباره ختنه نوزاد اینجا را کلیک کنید

1401

منم خیلی دوست دارم تل گرام ایرانسلش رو نصب کنم ببینم ولی اصلا جراتش رو ندارم میترسم چیزی ببینم که نخوام

شازده کوچولو گفت :بعضی کارا ، بعضی حرفابدجور دل آدمو آشوب میکنه ...گل گفت : مثه چی ؟شازده کوچولو گفت :  مثه وقتی کهمیدونی دلم برات بی‌قراره و کاری نمیکنی !
1394

یه پسر قبل ازدواج 10 جا میره خواستگاری و یه دختر هم 10نفرمیان خواستکاریش قرار نیست که همه اشو واسه هم توضیح بدن. مهم الانه که دوستت داره و بهت وفاداره بابعضی فکرها خودتو اذیت نکن 

دنیا همه هیچ و کار دنیا همه هیچ ای هیچ تو بهر هیچ برهیچ مپیچ
1427
1391