1147
44
عنوان

بیایدتاپیک عکس بازی+عکس

810 بازدید | 99 پست

بدویید خوشگلا عکس 

الان منم میزارم

گاهی خوشبختی چ اسان میشود ماننددیدن  خنده برصورت پدرومادرگرفتن دست خواهروبرادر پختن غذای خوشمزه برای همسر شکرخدابرای این همه نعمت   

با شرکت در قرعه کشی هفتگی در الیت آنلاین 

برنده ساعتهای اوریجینال جاست کاوالی باشید.

کلیک کنید

1156
1189

این کاکتوسای نازم

گاهی خوشبختی چ اسان میشود ماننددیدن  خنده برصورت پدرومادرگرفتن دست خواهروبرادر پختن غذای خوشمزه برای همسر شکرخدابرای این همه نعمت   
1167
از چی؟

هرچی ک  دوست دارین

من و اقامون عاشقانه دست در دست هم تو بغل هم خافیدیم تنها بدیش اینکه که به سختی دارم با یه دست تایپ میکنم و اینکه فقط یک چشمم میبینه

انگار مجبورم😑😑😑

دلم بهانه دارد!                                                          تو میدانی بهانه چیست؟                                          بهانه همان است که چمدان خالی را میگذاری کنار در تا بترسد، روسرت ات را شل میبندی تا اشاره کند "بکش جلو آن بی صاحب را " بی آنکه چتر بر سرت بگیری به باران میروی تا چتر نگاهش را روی سرت که نه روی دلت نگه دارد... خلاصه برای ما فقیر فقرا که به داشتن یک کف دست مهر و محبت محتاحیم ، بهانه همان است که دلت پرواز بخواهد اما کلی هزینه بابت قفس داده باشی...                      
1178