1345
1273

سلام بچه ها

من سه ماهي هست دندونم رو پر كردم و الان به يكباره دندونم حساس شده به گرمي و سردي  كسي بوده بعد از پر كردن دندونش درد داشته باشه؟يعني بايد عصب كشي بشه؟

دكتر گفت نزديك به عصب شده و كم كم احتمال زياد خودش درست ميشه اگر درست نشد بيا عصب كشيش كن 

توكل بر خدايت كن كفايت ميكند حتماً

آخ که من دقیقا همینجوری ام الان از یکسال بیشتر شده.. آب سرد و میوه سر نمیتونم باهاش بخورم🤕

⛔ورود آقــایـون به تاپیک من ممـنــــوع⛔.........     حتی شما خاله زنک محترم😎

مامانا از این ضدآفتاب های جدید سینره استفاده کردین؟ شوهری برام گرفت دیروز استفاده کردم، خیلی سبک بود! 

من کلا ضدآفتاب نمیزنم چون صورتم برق میزنه ولی این خیلی مات بود ❤️

بیاین اینجا بهتون معرفی کنم 

چند روز بعد از عصب کشی طبیعیه ولی دیگه ۳ ماه نه. بنظرم عصب کشی قبلیتون ناقص و بد بوده و ریشه ها تمیز نشدن. خدا نیامرزه دندانپزشکای بی وجدان رو اگه کارت به راندو برسه کلی خرج داره

زندگی را باید قدر بدانیم....... مبادا که ز دستان زمان کوچ کند 😍🤗
1350

من از این دندون ها داشتم . دکترها یه بار پول ترمیم رو می گیرن ... بعد چند وقت که درد ادامه داره دوباره میری مطب و هم پول عصب کشی رو میدی و هم ترمیم

البته میگن بهتره عصب دندان حفظ بشه ولی ظاهرا دندان شما به عصب رسیده بوده که هنوز هم درد داره و فکر کنم مجبور به عصب کشی بشی

خدایا... هرکس... بیادم هست بیادش باش کنارم نیست کنارش باش و اگر تنهاست پناهش باش

Click Here 2 Get Free Comment Pics
Free Glitter Graphics

1274
چند روز بعد از عصب کشی طبیعیه ولی دیگه ۳ ماه نه. بنظرم عصب کشی قبلیتون ناقص و بد بوده و ریشه ها تمیز ...

نه عزيزم عصب كشي نكردم كه 

ترميم بوده و پوسيدگي دندونم رو برداشته و پرش كرده 

گفت به عصب دندونت نزديك شدم ولي به عصب نرسيده و دليل حساس شدن دندونت واسه همينه،نميدونم پيش دوتا دكتر متخصص رفتم دوتا حرف كاملا متفاوت زدن:يكيشون گفت بيا عصب كشي كنم برات 

يكيش گفت نه نيازي به عصب كشي نداره و فقط به عصب نزديك شده و خود به خود بعد از يه مدت دردش از بين ميره

نميدونم اخه عيد هم هست ميترسم يهو درد بگيره شايدم خود به خود خوب بشه

گفتم ببينم كسي بوده بعد از تريميم دندونش اين مشكل واسش پيش اومده باشه

من از این دندون ها داشتم . دکترها یه بار پول ترمیم رو می گیرن ... بعد چند وقت که درد ادامه داره دوبا ...

نه فدات شم فقط توي عكس دندونم گفت به عصب نزديك شده دوتا متخصص رفتم يكيش گفت حتما عصب كشي كن يكيش گفت نه نميخواد خود به خود خوب ميشه

منم نزدیک عصب بود پرکردم خداروشکرمشکلی ندارم اگه مدام درد داری عصب کشی کن اگه فقط موقع گرمی یاسردی یایه چیزشیرین خوردن مثله عسل دردمیگره ولش کن اخه دندونی ک عصب کشی شه باید روکش بشه چون جریان خون نداره وپوسیده میشه وقتی عصب کشی میشه

فقط 5 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاربرقدیمی هستم بنا به دلایلی که خودشون میدونن ومن نمیدونم کاربری قبلیمو حذف کردن😒😒😒😒
1308
ببخشید خاک بر مخ دکترت.اول باید عصب کشی شه.😐

اخه اصلا نيازي نداشت فقط كمي پوسيده بود ترميم كرد ولي به عصب دندونم نزديك شده و كمي تير ميكشه دندونم 

دكتره گفت يه مدت صبر كن خود به خود خوب ميشه ولي يه دكتر ديگه گفت نه بياد عصب كشي كن نميدونم چكار كنمم يهو تو عيد درد نگيره ول نشه!شايدم خوب بشه نميدونم اعصاب برام نمونده

آخ که من دقیقا همینجوری ام الان از یکسال بیشتر شده.. آب سرد و میوه سر نمیتونم باهاش بخورم🤕

جدييي؟خب شما رفتي دكتر؟چي بهت گفت؟دردش از روز اول يك اندازه هست يا اينكه به مرور بيشتر هم ميشه؟؟

دندونم رو تا نزديكي عصب خالي كرد و بعد پر كرد واسه همين حساس شده حيفم مياد عصب كشيش كنم موندم چكار كنم 

عزيزم من همسرم دكتره ميگه دندون  داره كم من به عصب ميرسه بايد عصب كشي شه اينجوري بخواي طي كني ي ...

جدي عزيزم؟پس بايد عصب كشيش كنم؟احتمالش كمه كه خودش خوب بشه نه؟گمونم بايد عصب كشي كنم😔

نه عزيزم عصب كشي نكردم كه  ترميم بوده و پوسيدگي دندونم رو برداشته و پرش كرده  گفت به عصب ...

دندانپزشکت اشتباه کرده و باید حتما عصب کشی میکرد بعد پر میکرد. من خیلی تو زندگیم با دندان درگیر بودم الان یه راه حل داری اونم اینکه خمیر دندان مخصوص دندان های حساس شده بگیری و خوب باهاش بشوری اگه دردش رفت که بیخیال میشی وگرنه باید بری عصب کشی. سعی کن با خمیر دندان زدن این دندان رو تا مدتی از عصب کشی نجات بدی چون الان بری کلی از دندونت رو میکنن تا پر شدگی هارو بردارن و به دندانت آسیب میرسه. من یبار تا ۴ سال دندونم رو از عصب کشی نجات دادم

زندگی را باید قدر بدانیم....... مبادا که ز دستان زمان کوچ کند 😍🤗
جدييي؟خب شما رفتي دكتر؟چي بهت گفت؟دردش از روز اول يك اندازه هست يا اينكه به مرور بيشتر هم ميشه؟؟ دن ...

برا من دردش بیشتر نشده.. ولی همونجور به گرمی و سردی و شیرینی حساسه

دکتر گفت اگه میتونی همینجوری تحمل کن تا کار به عصب کشی نرسه

در ضمن من پیش یه دکتر دیگه رفتم برای پر کردن دندون... گفت زیر مواد پرکردنی یه عایق برات گذاشتم تا با سرما و گرما و شیرینی تحریک نشه

⛔ورود آقــایـون به تاپیک من ممـنــــوع⛔.........     حتی شما خاله زنک محترم😎
1331