2733
2734

من و خواهرم جاری هستیم سه تا دیگه هم جاری داریم که یکیشون دخترخالمونه و شوهرش اعتیاد داره این برادرشوهر هر روز یا هرهفته به شوهر خواهرم پیام میده به بهونه های مختلف پول میگیره هرسال هم دم عید با زنش یه دعوا دارن حالا گیر دادن که میخواد ترک کنه اما پولشو از شوهر خواهرم میخواد خواهرم هم خیلی ناراحته هیچ کدوم از برادرا کمک نمیکنن حتی شوهر خودم میدونه داداشش که معتاده ارزش کمک نداره ..خواهرم خودش دست درد شدید داره در حدی که ظرف به زور میشوره اونوقت شوهرش میگه نمیتونم ماشین ظرفشویی بخرم اما مبخوهد هزینه ترک برادرشو بده هیج جوره هم حق رو به خواهرم نمیده خیلی اعصابم خورده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

حق با خواهرته

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇

عزیزم مردی ک مدیریت بلد نباشه و ندونه اول از همه زن و بچه تو الویتن درس بشو نیس 

شوهر خودمم لنگه ی خواهرشوهرته

نی قلیونتونم 😝 خانوما هرکس میدونه بگه من چکار کنم چاااااااق شم دارم میمیرم 😶😲مامانم میگه فقط دندونات مونده 😀 چند روز پیش تو سایت زدم ک وزن نرمالم چقدر باید باشه گفت دو کیلو اضافه وزن داری و با رژیم برای عید به فرم ایده الت برس🙁. من🤯سایت😌
2738

به نظر من یه وختایی انسان ها باید خرج خانوادشون رو بدن اون داداششه میبینه وضع زندگیش اینجوره دلش میسوزه شاید بره کمپ ترک کنه و اینو مطمن باش اگه ایندفه خوب بشه ارامش به زندگی همتون میاد 

تو هفته ی ششم توی سونو وختی من و همسرم صدای قلب جنین رو شنیدیم 😍😍اون لحظه ی قشنگ رو آرزو میکنم واسه ی همه ی کسایی که منتظر مامان شدنن 🤲

درسته که این کمک کردن خیلی انسان دوستانه ست اما انقدر خودش و زنش در حق خواهرم بدی کردن خواهرم میگه هرکدوم از داداشاش بیان زندگیمو جمع کنن سر بالا نمیگیرم اما اینا پونزده ساله مشکلاتشون تو سرمنه بخدا جاریم خودش تیپ و ظاهرش انقدر شیکه خواهرم هم میگه وقتی خودش هرروز تو آرایشگاه واسه ناخن کاشتن و این کارا ست تاوانشو چرا باید من بدم

به نظر من یه وختایی انسان ها باید خرج خانوادشون رو بدن اون داداششه میبینه وضع زندگیش اینجوره دلش میس ...

نه سالی دوسه دفعه کارشونه موقع خرید ومسافرت وعروسی یاد زنش میفته که شوهرش معتاده زنگ زد به خواهرم هرچی دهنش دراومد گفت ..گفت باید شوهرت بیاد دست روقرآن بزاره ثابت کنه کی به ما پول داده

2706