1147
44
عنوان

شوهرم به خاطر زالو باهام قهر کرده

538 بازدید | 35 پست

امروز رفتم 6 تا زالو انداختم رو صورتم واسه سینوزیت، از خانمه پرسیدم جاش ميمونه یا نه کفت تا یک هفته میره ولی وقتی پانسمان باز کردم خیلی بد زخم شده شوهرم تا دید شوکه شد و گفت تا یک سال ديگه هم نميره جاش، حالا با این وضع چه جوری عید میخوای بری جایی، باهام قهر کرده، تو رو خدا بگید جاش میره تا عید یا نه، خودمم ترسیدم نره، حالا تند تند عسل میزنم بهش 

ميره عزيزم نگران نباش

فقط 24 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
١٢/٧ صداي قلب ني ني (دلم میخواهد یک دختر داشته باشم💖دختری با موهای بلند مشکی و چشمهای درشت خندان؛اسمش رابگذارم "گیسو" هروقت دلم آشوب بود بنشانمش روی زانوانم وگیسهایش راببافم تا قلبم آرام گیرد..آدم برای دختری با موهای طلایی جز گندم چه اسمی میتواند بگذارد؟.تازه یک"ساقی"هم میخواهم تاسرم راگرم کند ....   دلم میخواهد یک دختر داشته باشم.دختری که خودم راتوی چشمهایش و آرزوهایم را روی پیشانیش ببینم.هیچ اسمی توصیفش نکند.همه چیزباشد و هیچ نباشد.از هرقیدی آزادباشد ودرهیچ ظرفی جانشود.رهای رها باشد💖💖💖

مامان باباها بزارید بچه هاتون دو زبانه بزرگ شن

ما بهتون کمک می کنیم کلیک کنید

1156
8

وای وای وای دردت نگرفت ؟؟؟؟؟ چندشت نشد اخه ؟؟؟

پنج دقیقه بعد از تولدتان👶 ، اسم ، دین و ملیت شما را تعیین میکنند وشما بقیه زندگیتان را صرفِ دفاع از چیزهایی میکنید که خودتان انتخابش نکرده اید .😤😇🧠

چطور جرات کردی نترسیدی چندشت نشد درد نداشت

مطمئن‌ ترین راه برای موفقیت، تلاش است و بزرگ‌ترین ضعف ما در تسیلم‌ شدنه؛ همیشه!موفقیت هایی که نصیب افراد صبور می شه، از افراد عجول دور میشه، اگر تو مسیر رسیدن به خواستت خسته شدی کم آوردی اشکال نداره یک دقیقه صبر کن نفس بکش، اگر باید گریه کنی اینکارو بکن، ولی هیچ وقت نا امید نشو و به راهت ادامه بده هرگز تسلیم نشید، امروز سخته و فردا سخت تر، اما پس فردا حتما روز روشنی براتون خواهد بود
1184

عزیزم همین الان پاشو عسل رو با زردچوبه قاطی کن بزن رو جای زالوها روش هم پانسمان بزن مطمئن باش میره نگران نباش

خیلی سخته زندگی با کسی که یه زمانی عاشقش بودی ولی الان ازش متنفری...خیلی سخته زندگی با کسی که با تو مثل شمر برخورد میکنه ولی محبتاشو برای یه نفر دیگه خرج میکنه...متنفرم از این زندگی که فقط باید بسوزمو بسازم...هیچ دردی بالاتر از خیانت و بیمحبتی شوهر نیس...😔😔

من شنیدم زالو خوب نیس و واسه هر دردی نمیشه به عنوان درمان استفاده کرد تاثیری نداره تو اطرافیانم چند نفر اینکارو کردن گفتن نتیجه نداشت .ایشاله که زود خوب میشی برو داروخانه پماد جای زخم بگیر

1183