2726
عنوان

كيا گهواره ميلاد دارن؟

115 بازدید | 12 پست

راضي بودين؟

من تخت بزرگ خريدم ميخواستم واسه شش ماه اول كه پيش خودم ميخوابونمش بخرم ولي نميدونم كاربرديه يا نه؟؟؟؟

شبا واسه شير دادن و اينا سخت نميشه؟؟؟؟

دارم به هدفم میرسم با کالری شماری و سالم خوری و ورزش تونستم👍تو هم میتونی🙋🏻‍♀️وزن ابتدا ۱۱۰🤦🏻‍♀️وزن اکنون ۷۴🤷🏻‍♀️وزن هدف 67💃🏻قد ۱۷۶💪                             سایز ابتدا(۵۲)XXXXXXL🙄⌛️  سایز اکنون(۴2)XL💃🏻😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من دخترم داشت تا سه چهار ماه قابل استفادس خوبه کلا بعدم تا میکنی جا نمیگیره

اخه ميگن تا يك سالم استفاده ميشه كرد.؟..واسه مسافرت و اينا هم كاربرد داره

دارم به هدفم میرسم با کالری شماری و سالم خوری و ورزش تونستم👍تو هم میتونی🙋🏻‍♀️وزن ابتدا ۱۱۰🤦🏻‍♀️وزن اکنون ۷۴🤷🏻‍♀️وزن هدف 67💃🏻قد ۱۷۶💪                             سایز ابتدا(۵۲)XXXXXXL🙄⌛️  سایز اکنون(۴2)XL💃🏻😍
2728
اسم دوست پسر نکبتم میلاد بود😏

😑😑😑

نه گلم

بچه توش میشینه یهو برمیگرده

تا ۴ ماه  نهایت ۶ ماه قابل استفادس

مسافرتم ک عمرا 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

بله من داشتم و همه خانواده هم داشتن تا یکسال استفاده کردم، برامسافرتم قابل حمله ولی برای شیر دادن شب هربار باید بلند شید بردارید و بذارید

نه گلم بچه توش میشینه یهو برمیگرده تا ۴ ماه  نهایت ۶ ماه قابل استفادس مسافرتم ک عمرا

از اينا بود؟

بله من داشتم و همه خانواده هم داشتن تا یکسال استفاده کردم، برامسافرتم قابل حمله ولی برای شیر دادن شب ...

پس سبكه؟سرهم كردنشم اسونه؟

شبا خيلي سخته؟من موندم از اين بخرم يا تخت كنار مادر؟؟

تخت كنار مادر شبا اينا اسونه ولي مثل گهواره ميلاد سبك و قابل حمل نيست واسه همون اصلا نميتونم تصميم بگيرم

بله عزیزم خیلی سبک نیست که راحت باز و بسته شه

استحكامش و اينا چطوره؟امنه؟شنيدم گهواره ميلاد قديما خيلي خوب و محكم بود الان نميدونم.

پس سبكه؟سرهم كردنشم اسونه؟ شبا خيلي سخته؟من موندم از اين بخرم يا تخت كنار مادر؟؟ تخت كنار مادر شبا ...

آره عزیزم بنسبت تخت بودنش سبکه و سرهم کردنش هم سخت نیست. برای من ایرانی بودنشم یک نکته مثبت بود که میتونم با خریدم از هموطنای خودم حمایت کنم براهمین راحت تصمیم گرفتم میلاد بخرم، ولی این نکته رو داره..

دختر من یک‌سالگی توش بلند میشد و به دیواره ها فشار می آورد که خطرناک بود. و دیگه نخوابوندم چون قابل حمله و جمع میشه برای مسافرت میشه استفاده کرد ولی چون لازمه محکم باشه خیلی سبک بی وزن نیست ولی بنسبت تختای دیگه سبکه