2737
2734
عنوان

شوهرم همش اغفالم میکنه کمک

948 بازدید | 41 پست

سلام بچه ها....

من ادم مذهبیی نیستم ولی بازم ب یه سری چیزا حساسم و اعتقاد دارم خانوادمم مث خودمن......من اصلا اهل قلیون و سیگار . مش.روب . و ش.راب  نیستم! متاسفانه دقیقا برعکس همسرم...

ما با عشق ازدواج کردیم و تو طول اشناییمون هیچوقت نگفت ک اهل این چیزاس......اوایل گاهی قلیون میکشید و من واقعا ناراحت میشدم  اما زیر بار نرفت حتی منم تشویق ب کشیدن میکرد...انقد پافشاری کرد و منو تشویق کرد ک بعد از ۳ سال مخالفت دیگ کم اوردم  و چیزی نگفتم.....از چندبار کشیدنش شاید یک بار باهاش همراهی کنم...اما بعد ی مدت شد سیگار هی اصرار ک سیگار چیزی نیس مگ چیه تفریحیه وابسته نمیکنه ال و بله تا اخر راهشو باز کرد بعد ی مدتم هی ب من میگف بکش و منو تشویق میکرد......(سر سیگار هیچ جوره کوتاه نمیمدم اولا قایم میکرد و بوشو میداد ولی وقتی چند بار مچشو گرفتم ریلکس شد حتی ۳بتر دعوای حسابی و ۱بار تا پای طلاق رفتیم).....وقتی سیگار عادی شد هی بیشتر و بیشترش کرد روزی نصف پاکت حتی...تااینک اختلاف حسابی خوردیم و قول داد ک نکشه....ولی هنوزم گاهی میکشه!کمتر ولی میکشه...منم مث خودش کرده میدونم تقصیر خودمه ک لب ب سیگار زدم ولی.....مشششششکللللللل بزرگگگگگگ من اینک چند ماه قفلی زده رو ش.راب!!!!! ک چیزی نیس مس ت نمیکنه خیلی مفیده اصلا میارم امتحان کن بد بود نخور و فلان..(خیلی شک دارم و درواقع مطمنم ک مصرف میکنه ولی میخواد مث سیگار قلیونش بیارع خونه)...

تورو خدا راهنمایی کنید این هرروز داره بد و بدتر میشه!!!

اقا لایک نکنید اه......

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

چه بدد

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
2738

اون اغفالت نمی کنه خودت شل دادی ببخشیدا ولی خیلیها شوهراشون همه کاری میکنه ولی زنهاشون اگه نتونن ترکش بدن دیگه باهاش هم همراه نمی شن به نظر من یه فکری به حال خودت کن عزیزم دیگه از شوهرت گذشته 

وقتی جوابتو نمیدم یعنی نظرتون برام مهم نیست . خودتونو خسته نکنید . 

برای هر ماده ی مضری این اراجیفو میبافن

دو روز دیگه میره سراغ ماریجوانا میگه گل که اعتیاد نداره، از دل طبیعته از سیگارم کم ضرر تره

بعد ال اس دی میزنه میگه یه بارش اتفاقی نمیافته

بعد میره سراغ تریاک میگه اصلا اثر دارویی داره و مفیده

عزیزم برخورد جدی در حد همون پای طلاق بردن و پیش خونواده کشوندن بکن واقعا، شوهرت از این قبیل آدماییه که هر چرندی این ساقیا بگن باور میکنه

از نجاست و حرام بودن مشروبات الکلی نگم برات، اما یه گوگل بکنه به انگلیسی ببینه چه بلایی سر کبد و کلیش و عقلش میاره!!!! چیزی که بده بده!!!! "بده!!!"

ادب مرد به از دولت اوست 👌 (میتونم به سوالات حقوقیتون در حد دانش و توانم و یاری حافظم پاسخ بدم ❤ از کمک کردن بهتون خوشحال میشم. شرطشم یه صلوات برای نتیجه ی آزمون وکالتمه ❤❤❤)
2706