2737
2734
عنوان

اگه بخواین واسه خودتون کار کنید و درآمد خوب داشته باشین

| مشاهده متن کامل بحث + 29114 بازدید | 108 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مموش جان من موسسه دارالفنون رفتم...فقط همونطور که گفتم آموزشش شاید اون چیزی نباشه که فکر کنی و خودت اگه علالقه مند باشی باید حسابی تمرین کنی.. حدود 500 تومن هزینه دوره عکاسی تنها بود... کلاسهای مونتاژ و اینها هم داره که میتونی یاد بگیری

http://www.dfce.ir/FARSIPAGE.htm این سایتشه

من مشکل اصلی ام نداشتن جا است... اگه جاشو داشته باشم مجوز هم خیلی راحت میتونم بگیرم
2731
2738
ندا جان کاشت ناخن که خیلی مشتری داره.... چیزهایی مثل ناخن... بافت افریقایی... اکستنشن..تتتو و نقاشی روی بدن رو اگه یاد بگیری میتونی برای خودت کار کنی... کارت چاپ کن و مشتری های خودتو پیدا کن... الان یکی از فامیلها داره انی کارو انجام میده و حسابی درآمد داره
همه میخوان آتلیه بزنن !من ودوستای دوران دانشگاهیم بعد یه مدت دور هم جمع شدیم شغل بعضیهاشون خیلیجالب بود مثلا یکی از اونها کلی قرض کرده بود وام گرفته بود یه دفتر فنی (کپی وتکثیر وپرینت )مغازه اش هم تو یک کوچه بوده که هم به دانشگاه آزاد نزدیک بوده هم یه مدرسه دخترونه میگفت دختر مدرسه ایها واسه تحقیق های درسی شون می ان اونجا واز اینترنت مقاله واسشون پرینت میگیره(خیلی ها تو خونشون به اینترنت وصل نیستن)کلا از کارش راضی بود میگفت سرش خیلی شلوغه دونفر هم کارمند داره
یکی دیگه از اونها هم تو شهرستان دفتر کامپوتری زده کلا کارهایی که با کامپیوتر انجام میشه از نصب ویندوز گرفته تا ثبت نام یارانه ها رو انجام میداد اونم خیلی راضی بود
ولی خود من دوست دارم پیتزا فروشی داشته باشم یا یه نمایشگاه مبلمان شیک ودرست حسابی بالاخره این کارم میکنم
2706