2726
یازده ساله ازدواج کردن یه دخترم دارن الان باید برن دفتر خونه 

اره باید برن محضر . حواسش باشه ک وکالت بلا عزل بگیره 

اگر کسی کودک استثنایی رو میشناسه ک علاقه به زبان داره و تهرانه بگه ❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهرت چجوری راضی شد

تو خواستگاری همرو گفتم ولی خق طلاق یکم میگف نه نمیخوام یوقت بری و دوباره از دستت بدم ولی براش منطقی گفتم ک تو دوس داری من یه زندگی رو با تمتم وجود قبول کنم و بمونم ؟ یا دوس داری اگرم دوست نداشتم به زور بمونم و احساس بد بختی کنم ؟ ک قبول کرد گف راس میگی بهت حق طلاق میدم هیجوقت نمیخوام اذیت بشی تو زندگی 

اگر کسی کودک استثنایی رو میشناسه ک علاقه به زبان داره و تهرانه بگه ❤
2728

چون تاپیک جدیدت قفله اینجا پیغام می ذارم

همسرت از اول هم تو رو با زور و تهدید و تجاوز به دست آورده و الان هم هر بار ازت نه بشنوه می خوادهمین کار رو تکرار کنه چون باراول باعث شده تو رو به دست بیاره پس بازم می تونه

انگار یه بازی تکراری راه افتاده که تو هم باهاش همراهی ،تو وقتی اون خوبه و خوش اخلاق چرا نه می گی تحمل اون بد تره یا زیر بار زور و حس تجاوز رفتن؟ از اون طرف چطوری اون موقع نه می گی ولی الان جرات نه نداری

الان وقت خوبیه که این بازی روتموم کنی .بس نیست ترسیدن و قربانی بودن؟پاشو بروخونه بابات بهش بفهمون که دوسشداری ولی شرایط رو نمی تونی تحمل کنی ،اگه هیچ کاری نکنی کتک کاری هم به کاراشاضافه می شه به خودت بیا نذار. بیشتر. از این قربانی باشی

تو دفتر عقد نوشته میشه ولی بعدشم باید بری محضر رسمیش کنی منم همه رو گرفتم ❤

تو عقد نامه حق طلاق زن نیست عزیز

جدا باید بگیری

اگه منظورت اون بندای مسخره مثل بیماری و اعتیاد و ... ایناست که همه کشکه! باید محضری بری حق طلاق بگیری

ممنون عزیزم  در صورت گرفتن وکالت بلاعزل هر زمانی که بخواد میتونه جدا بشه

متن وکالت نامه هم خیلی مهمه

بعضی از متن ها هست که مو لا درزش نمیره اما بعضیا دیگه دو پهلو هست و قابل تحریف

مراقب باشید متن وکالت نامه درست باشه

2706