2726
عنوان

عدد بتا و دوقلویی

| مشاهده متن کامل بحث + 55940 بازدید | 64 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم تو تاپیکت خوندم رژیم گرفتی میشه درخواست دوستیمو قبول کنی ازت سوال داشتم

یکدنیا ممنونت میشم اگه راهنماییم کنی

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
2728
سلام من دوروزبه پریدم مونده ازمایش دادم بتام بالای هزاربود.بنظرشماامکان چندقلوزایی هست؟؟؟

مثل اینکه دوقلو یا چند قلویی خیلی ربطی ب بتا نداره

منم ی روز از پری گذشته بتا ۱۴۹۵ بود بتام

شنبه میرم دکتر ببینم چی میگه

مثل اینکه دوقلو یا چند قلویی خیلی ربطی ب بتا نداره منم ی روز از پری گذشته بتا ۱۴۹۵ بود بتام شنبه م ...

سلام عزیزم منم امروز یه روز از پریودم‌گذشته آزمایش دادم بتام ۱۸۶۰ بود،

خیلی ناراحتم عددش غیر عادی نیست؟؟یعنی ممکن خارج از رحم‌یاشه؟

شما شرایططون‌با اون عدد که گفتین چطور بود؟

سلام من دوروزبه پریدم مونده ازمایش دادم بتام بالای هزاربود.بنظرشماامکان چندقلوزایی هست؟؟؟

سلام عزیزم منم امروز یه روز از پریودم‌گذشته آزمایش دادم باام ۱۸۶۰ بود،

خیلی ناراحتم عددش غیر عادی نیست؟؟یعنی ممکن خارج از رحم‌یاشه؟

شما شرایططون‌با اون عدد که گفتین چطور بود؟

سلام عزیزم منم امروز یه روز از پریودم‌گذشته آزمایش دادم باام ۱۸۶۰ بود، خیلی ناراحتم عددش غیر عادی ن ...

سلام گلم.والامن پنج هفتگی رفتم فقط ی دونه ساک بود.ی قول،انشاالله که خارج ازرحمی نیست.درهرصورت بایدفعلاتاهفته پنج وشیش صبرکنی تازه اون موقع مشخص میشه.

روز چند پریودتون؟ شما هم قرص لتروزول خوردین و آمپول hcg زدین؟

نه من اون داروهایی که میگینومصرف نکردم.خیلی زودبودفهمیدم باردارم چون سینه هام خیلی دردمیکردن وحساس شده بودوتوی رحمم هم تیرمیکشید.دوروزمونده بودبه پریودم

2706