2737
2734
عنوان

کی کودک ۸ماهه داره

149 بازدید | 23 پست

سلام.حس میکنم کودکم زیاد بهم محبت نداره😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

مثلا اتاق باشم میادا دنبالم.یا برم بیرون پشت سرم گریه میکنه.اما همش از آغوشم فرار میکنه میخاد بره سمت بازی.واینکه تو چشماش محبت نمیبینم.....

تو چشماش ذوق درکنار من بودن نیس😭😭😭😭😭

انقد دلم میخاد این حسو تو وجودش ببینم.که مثلا دلش بخاد بیاد بغلم و آروم بگیره تو بغلم و چشماش پراز محبت باشه...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ن پنظورم چسبوندن ب خودم نیس منظورم محبته...😢😢😢

عزیزم بچه است چه توقعی داری همین ک نیستی میاددنبالت 

سراغتو میگیره محبته اون که قدرت تشخیص نداره توقع یه ادم بزرگ رو ازش داری؟

آرامش خودتون رو فدای بی شعوری دیگران نکنید😊
2738

خوب تو این سن خیلی بازیگوش میشن.توقع نداری که بغلت کنه و ببوستت .چون هنوز حالیش نمیشه.پسر من وقتی شیر بخواد یا خوابش بیاد دوست داره بیاد بغلم برای رفع نیازش.

وقتی باهاش حرف میزنی و قربون صدقش میری ذوق نمیکنه

عزیزم بچه است چه توقعی داری همین ک نیستی میاددنبالت  سراغتو میگیره محبته اون که قدرت تشخیص ندا ...

نمیدونم شاید من پر توقعم....😢😢😢😢

بخدا قصد مقایسه ندارم اما بچه خواهرم یه ماهم کوچیکتر از بچه منه.وقتی مامانش باهاش بازی میکنه انقد با محبت میخنده ب مادرش و صورتشو میچسبونه ب مامانش

نمیدونم شاید من پر توقعم....😢😢😢😢 بخدا قصد مقایسه ندارم اما بچه خواهرم یه ماهم کوچیکتر از بچه من ...

عزیزم ماهم 3 تا 8 ماهه داریم فقط یکیشون اینشکلیه اون دوتا اصلا هیچی نمیفهمن 

ن میشینن نه میفهمن ک داری باشون حرف میزنی،یه لبخند بی اختیار میزنن تمااام

هرکی یه جوریه 

در طول روز مدام بیش شماست یا میدارید بیش مادرتون؟شیر شما رو میخوره؟

اره همش پیش خودمه.شیرخودمو میخوره .حتی وقتی سینه ام رو درمیارم از دور نشون میدم بیا میمی با ذوق  تند تند چهاردست وپا میاد.حتی گاهی میبینم خودش میاد پیشم دست میزنه ب سینم که مثلا شیرمیخاد اما نمیدونم محبتو چطور توصیف کنم که تو چشماش نیس😭😭😭😭😭😭😭😭

واقعا؟؟ نمیدونم چی بگم.... ممنون ک اومدی

خواهش گلی

بچتو دوس داشته باش بهش محبت کن ازین فکرا هم نکن مقایسه هم نکن ایشالا بزرگ میشه خودش میاد بهت محبت میکنه واست کادومیگیره

2706