2726
عنوان

میشه با دوستم همفکری کنین

1176 بازدید | 10 پست

قبلا هم درباره ی زندگیش تاپیک زده بودم 😔

دوستم یازده سال پیش ازدواج کرده و یه دختر پنج ساله هم داره 

اوایل ازدواج فهمید همسرش اعتیاد به شیشه داره خیلی زحمت کشید تا همسرش درمان شد چند سال بعدش که ازبهبودی شوهرش و وضع زندگیش مطمین شد بچه دار شد ولی زندگی براشون بالا و پایین زیاد داشت ولی خداییشش هردو پشت هم بودن .شوهرش مرد اروم و مهربونیه .رابطش با دخترشم عالیه یعنی دخترش شدیدا به پدرش ولبسته اس . ولی از نظر شغلی و درامد متوسط رو به پایین هستن یعنی از نظر مالی و رابطه ی جنسی دوستم خیلی تحت فشاره متاسفانه از دیروز صبح دوستم فهمید شوهرش دوباره تریاک میکشه الان نمیدونه با یه بچه چکار کنه 😢😢

الان پیش منه حالشم خوب نیست میشه بگین اگه شما جاش بودین چکار میکردین

خوشحال میشم پیجم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بره پیش روانشناس و کمکش کنه تزک کنه  تریاک خیلی سخت نیست

قبلا این مراحل رو گذرونده حتی همسرش عضو انجمن ان ای هم بود ولی بازم..... دیگه بد جور خسته اس اصلا میگه کشش ندارم دیگه معلومه کسی که یکبار ترک کرده برگشته بازم برمیگرده

خوشحال میشم پیجم 
2728
من جای ایشون بودن سعی میکردم ترکش بذم نشد جدا میشدم

وقتی قبلا این راه ها رو رفته این همه عذاب کشیده ولی بازم شوهرش این کارو کرده 

از طرفی هزینه مشاوره ها الان خیلی بالاست دوستم اصلا نمیتونه هزینه کنه

خوشحال میشم پیجم 

دوستت حامی داره کمکش کنه؟ تو این گرونی و این آشوب اینجور که از وضعیت مالیشون گفتی و سابقه اعتیادش قطعا افسردگی داره که باز کشیده شده سمتش. برن پیش یه درمانگر الان هر دو نیاز به کمک دارن.

دوستان لطفا برام صلوات بفرستید مشکلم حل شه❤
دوستت حامی داره کمکش کنه؟ تو این گرونی و این آشوب اینجور که از وضعیت مالیشون گفتی و سابقه اعتیادش قط ...

اره شوهرش علائم افسرده ها رو داره کلا کم حرفه توی جمع همیشه ساکته . پدر دوستم خیلی مرد خوبیه وصع مالیشم متوسطه ولی دوستم با یه بچه برگشتن خیلی براش سخته

خوشحال میشم پیجم 
قبلا این مراحل رو گذرونده حتی همسرش عضو انجمن ان ای هم بود ولی بازم..... دیگه بد جور خسته اس اصلا می ...

بهتره بره پیش روانشناس 

نمیتونه الگی جداشه یا الکی ادامه بده باید یه تصمیم درسته بگیر ه

💚💜You and me together, nothing is better

به دوستت بگو تنهاش نذار

من نظرم اینه که هر کسی رو خدا به نوعی آزمایش میکنه

بهش بگو بارم صبوری کنه محبت کنه به همسرش امید بده که باید باهم بهترین زندگی رو برای بچه فراهم کنیم

دلم آتیش میگیره این چیزا رو میشنوم

به خاطر دخترشم که شده تمام تلاششو بکنه 

به دوستت بگو تنهاش نذار من نظرم اینه که هر کسی رو خدا به نوعی آزمایش میکنه بهش بگو بارم صبوری کنه ...

واقعا من بیشتر از خودش گریه کردم 

خورش بیچاره شوکه نه گریه میکنه نه داد و فریاد کرده

خوشحال میشم پیجم