2733
2734

گاهی فکر میکنم اگر ما خانوما اینهمه خوب و مهربون و با گذشت و صبور نبودیم شاید ی لحظه ام نمیشد این اقایونو تحمل کرد!!

امروز شوهرم 5 صبح بلیط اتوبوس داشت تا ترمینالم 45 دقیقه ای فاصلس کلی دیشب فک کرد چجوری بره من گفتم با اژانس برو..دیشب ز زدم واسش با اژانس هماهنگ کنم اول هزینه رو پرسیدم با لحن بد گفت این چ سوالیه میپرسی؟! منم بغض کردم قطع کردم شماره رو واسش نوشتم و خوابیدم..صبح 4 و ربع بیدار شدم دیدم رفته..سرمم خیلی درد میکرد بهش ز زدم..گفت جلو اپارتمانم هر چی ام ز میزنم اژانس ج نمیده😁 همونموقع واسش تپسی گرفتم و رسید ب اتوبوس..اگر ما زنا نبودیم واقعا مردا هیچی نبودن ب خودمون افتخار کنیم☺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من برعکسشم دیدم خیلیییی یکیشم خودم خیلی بی صبرم و زودجوش شوهرم برعکس خیلیییی مهربون و باگذشت و صبور ...

من شوهرم خیلی خیلی عصبی و پرخاشگر بود..حتی یادمه بعد عقدمون یبار باباش بهم گفت اینجوریه و..الان اینقدر من صبوری ب خرج دادم خداروشکر ارومتر شده

2738

نمیخواد کسی قدر بدونه 

از دامن زن مرد به معراج رود رو همه شنیدیم 

میدونیمم که خدا نسبت به زن ها مهربانتره

همیشه هم ناظره 

مهم اینه که اون میبینه و اجر میده

طلبکارعلیشدند انانکه خود ابوموسی اشعری را انتخاب کردند.... لبیک یا سیدعلی
مادر نشید واسه مردا

اینو خودمم قبول دارم..محبت زیادی نمیکنم هیچوقت..ولی صبح زود ک شوهرم میره اگر بیدار شم میترسم و دیگه خوابم نمیبره..ز زدم بهش خب گناه داشت تو سرما دیرشم شده بود منم ک بیخواب بودم بهرحال غریبه ام ادم میبینه گیر کرده کمکش میکنه دیگه..

2706