2726
عنوان

پاگشا 👣👣👣

807 بازدید | 25 پست

خانما یه سوال دارم 

فامیل ها عروس و داماد را چند بار پاگشا میکنن؟

دوبار(یک بار بعد از عقد یک بار بعد از عروسی)؟

یا کلا یک بار (هر وقتی که بشه)؟

بعد اگه ۲بار پاگشا میکنن آیا تو هر پاگشا کادو میدن به عروس داماد؟

یا فقط یکدفعه میدن؟

شکوفه های زندگی من، عزیزای دلم، ثروت و امیدای دل مامان نیایش، دختر قشنگ و معصوم من، یاسمین زیبا و پسر خوش اخلاق و نازم، محمد یاسین دلبرم مادر فداتون، تا ابد بمونین برام😘🥰😍
من دو بار دعوت شدم هر دو بار هم هدیه گرفتم

یک بار بعد از عقد یک بار بعد از عروسی؟

شکوفه های زندگی من، عزیزای دلم، ثروت و امیدای دل مامان نیایش، دختر قشنگ و معصوم من، یاسمین زیبا و پسر خوش اخلاق و نازم، محمد یاسین دلبرم مادر فداتون، تا ابد بمونین برام😘🥰😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

برا ما یه بار بعضیاشونم صفر بار

کادو هم نمیدن چون تو عروسی دادن

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   
برا ما یه بار بعضیاشونم صفر بار کادو هم نمیدن چون تو عروسی دادن

واقعا؟؟؟؟

واقعا؟؟؟؟

آره واقعا

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   

مارسممون یک باره. شوهرم اینا که کلا نمیدونن پا گشا چی هست 😐

انسانها چیزهای ساخته و پرداخته از دکان می خرند اما چون کاسبی نیست که دوست بفروشد آدمها بی دوست و آشنا مانده اند!

آخه یکی از اقوام ازدواج کرده

من تو عقدشون دعوت کردم کادو هم دادم

الان عروسی کرده

من شرایطشو ندارم دعوتشون کنم خونم نمیخوام از شرایطی که دارم مطلع بشن

بعد پشت سرم گله کردن که من بعد عروسیشون پاگشاشون نکردم(البته ناگفته نماند همین خانواده فقط یکبار منو پاگشا کردن کادو هم ندادن)

مارسممون یک باره. شوهرم اینا که کلا نمیدونن پا گشا چی هست 😐

واقعا؟؟

2706