2410
2553

بچه م يه هفته ديگه دو ماه و تموم ميكنه دو روزه شيرم خيلي كم شده خواستم بدونم اگه بخوام شيرخشك بدم چند بار و هر بار چند ميل بدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

از سی میل شروع کن . بعد کم کم زیادش کن. منم از دوماهگی دادم به دخترم. از سی میل شروع کردم. یبار ظهر یبار شب. خوابش هم تنظیم شد . چون بعد از خوردنش حسابی میخوابید (.از اون موقع تا الان که نزدیک دو سالشه هم ظهر خوب میخوابه هم شب تا صبح راحت میخوابه) .بعد کم کم زیادش کن.

آنکه را خوبی کنیم هاری نگیرد آرزوست...
2714

عزیزم شما که هنوز شیرت کامل خشک نشده برا اینکه خوابش هم تنظیم بشه طی روز ببشتر شیر خودتو بده فقط ظهر تایمی که خودت میخوای بخوابی با شب قبل خواب سی میل بهش بده. یا اگه پتانسیلشو داره ۶۰ میل بده بهش . خوابش هم با خواب خودت تنظیم میشه کم کم . بزرگتر که بشه اذیت نمیکنه واسه خواب 

يني دو بار ميدادي در روز؟

اره دیگه.چون شیر داشتم ولی کم بود . تا ظهر با شیر خودم نگهش میداشتم .ظهر بهش سی میل شیر خشک میدادم حسابی میخوابید منم میخوابیدم . چون خوابم خوب بود شیرمم بعد از خواب زیاد میشد تا شب باز با شیر خودم نگهش‌میداشتم شب قبل خواب ۳۰ میل یا ۶۰ میل میدادم بهش میخواااابید تا دم صبح منم میخوابیدم.‌ خوابش خیلی خوب تنظیم شد . میگم که الان که نزدیک دو سالشه هر رپز ساعت ۱ ظهر میخوابه تا ۴ و ۵. شبا هم ۱۱ میخوابه تا ۶ صبح . منم راحتم 

امكانش هس بازم شيرم زياد شه؟

اره اگه خوابت خوب باشه مواد شیر افزا بخوری امکانش هست. من چون شوک روحی بهم وارد شد شیرم پس رفت و کم کم خشک شد هرکار کردم زیاد نشد.

آخه سير نميشه الان دو روزه هي ميك ميزنه ولي چيزي توش نيس نميدونم چ كار كنم

به خودت برس عزیزم خوب اینجوری پیش بری شیرخشکی میشه شیرخشک برای دندون بچه خوب نیست سعی کن شیرخودتو بدی اشتباه منو نکن من پسرم یکسال وپنج ماهشه مجبورشدم بگیرم ازشیرخشک وغذاحورش کنم فقط شب تا صبح بهش دوبارمیدم

2706