2726

سلام.

یه دو سالی بود به شوهرم شک کرده بودم وقتی خونه نبودم و میومدم خونه یه بوی سوختنی میومد.

شوهرم از بیرون میومد بوی سوختگی میداد کم کم شکم بیشتر شد. چندین بار گفتم یه بویی میدی بوی سوختگی یا بوی سم مورچه.

تا چند بار توی کیفش قرص پیدا کردم یه بار هم تو سفر دیدم از صندوق عقب قرص برداشت خورد.

دفعه اول سر قرص دعوای بدی کردیم پسرم فقط 1 ماهش بود.

گفت قرص کمر بوده اما باور نکردم.

دفعه بعد هم کل سفر چیزی نگفتم تا برگشتیم و بهش گفتم.چون چشماش رو عمل کرده بود گفت همکارم گفته این قرص مسکنه خوبیه برای تو سفرت.که درد نداشته باشی.

شب نامزدی داییم بود شوهرم نیومد. وقتی برگشتم دیدم خونه خییییلی بو میاد. عجیب بو میومد.

حالم بد شد و منگ شدم و سر درد گرفتم.

تا اینکه سوخته تریاک تو تراس خونمون پیدا کردم. دیگه مردم از نگرانی واسه اینده پسرم.

بهش گفتم مچتو گرفتم دیگه بسه. اونم قبول کردو گریه کرد و پشیمون بود و گفت دیگه تکرار نمیکنم.

خیلی ناراحت بود.منم گفتم کمکت میکنم. و در موردش دیگه حرفی نمیزنم.

الان نزدیک 5 ماه گذشته از اون روز بگذر که تا دوماه حالم خیلی بد بود.

همش نگران بودم قرص بخوره و اعتیاد قرص هم داشته باشه.

حالا امروز خونه نبودم. غروب که اومدیم خونه دستش همون بو رو میداد. خیلی رفتم توی خودم. 

تا نتونستم طاقت بیارمو بهش گفتم نگرانتم. میترسم.

اول گفت نگران چی هستی؟ و فلان. خودشو زده بود به اون راه.

تا اینکه گفتم منظورمو میدونی چیه.گفت بخاطر اینکه خونه نبودی میگی. منم گفتم اره. نگرانم. گفت خب دوربین مداربسته بذار یا تست اعتیاد بگیر حتما تو خونه داری. گفتم نه ندارم.

بعدم با ناراحتی بلند شد و رفت تو اتاق خوابید اخه ما تو حال میخوابیم.

بنظرتون چکار کنم؟ شکم درسته یا نه؟ 

از لحاظ خوراک و لباس و تفریح همه جوره بهمون میرسه. اخلاقشم خوبه. اما... من توقعم از شوهرم و زندگیم این نبود

ببخشید طولانی شد.

😍😍😍😍😍

عزیزم حق داری تحمل اعتیاد واقعا سخته ولی ترکش هم سخته برای اون. کاش از طریق دکتر و کلینیک ترک کنه

غمگینم😔،مثل خفاش اسهال گرفته ای که از سقف غار برعکس آویزونه....غمگینیمونم مث آدم نیست😂😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خوب باید اول باهات روراست باشه یعنی تورو از خودش بدونه و همه چیو بگه بعد تصمیم بگیرید کامل ترکش کنه حتی اگه تفننی ام میکشه

جز راست نباید گفت ،هر راست نشاید گفت...شکوفه۱ بودم قبلا ولی دوس ندارم شکوفه۳ بشم

عزیزم تست نواری برو بگیر ازداروخونه هر وقت شک کردی یهو بگیر البته با رضایت خودش اونوقت معلوم میشه دیگه تنها راهش اینه البته قبلش ندونه 

بارم باهاشم حرف بزن

ب مامانمگفتم لااقل هفتاد هشتاد درصدخوشگلیه دنیا ب خاطر توعه خندید شد ۱۰۰درصد😍امیدوارم منم زودتر مامان بشم هرکی خوند برام دعا کنه منم حس مادری رو تجربه کنم❤
عزیزم حق داری تحمل اعتیاد واقعا سخته ولی ترکش هم سخته برای اون. کاش از طریق دکتر و کلینیک ترک کنه

حتما ازشون سوال میکنم. ممنون از راهنماییت دوست عزیز

😍😍😍😍😍

خاهرم منم هم دردتم آغاز شک من به اعتیاد شوهرم مث تو بود این شوهر نکبت منم شربتشو تو ماشین قایم میکرد.اول بهش مشگوک شدم دیدم ای دل غافل قبل از ازدواج بامن معتاد بوده الان بیشتر شده.هرچی در میاره خرج کوفت خودش میکنه.آرزوی مرگشو دارم.الانم به شکل وحشتناکی خابیده نشسته آب دماغشم میاد همیشه خماره بد اخلاق

آخی.. نمیدونم چه کمکی کنم اخه ...  دوستاش کیان؟؟ با کی میگرده ؟

با هیچ کس نمیگرده. هیچ دوستی نداره. همیشه با خودمونه. 

خیلی غرور داره. نمیذاره کسی بفهمه 

😍😍😍😍😍

این مورد چیزی نیست که اینجا کسی کمکت کنه حتما برو مشاوره تا زوده شوهرت اوایل کاره هنوز متاسفانه باید بگم اعتیاد کم کم رو اخلاق و کار و تفریح و زندگی و سلامتیش تاثیر بدی می زاره خودتو آماده کن و شروع کن به پول پس انداز کردن

خوب باید اول باهات روراست باشه یعنی تورو از خودش بدونه و همه چیو بگه بعد تصمیم بگیرید کامل ترکش کنه ...

والا با روراستی گفت. ولی مقاومتش انگار چنگی به دل نمیزنه.

😍😍😍😍😍
با هیچ کس نمیگرده. هیچ دوستی نداره. همیشه با خودمونه.  خیلی غرور داره. نمیذاره کسی بفهمه

این خیلی خوبه که غرور داره ... 

شور و حال بیار تو زندگی تون.. بزار سرش گرم بشه.. بعد باهاش حرف بزن .. از اینده حرف بزن... 

احساس میکنم خیلی ساکتی و صبور .. 

وزن اولیه ۶۵ ... وزن الان ۵۴.۴۰۰🌸🌸 ................شروع رژیم مرداد ۹۷ ...  قد ۱۶۲ .. 
خاهرم منم هم دردتم آغاز شک من به اعتیاد شوهرم مث تو بود این شوهر نکبت منم شربتشو تو ماشین قایم میکرد ...

یا حضرت عباس. من طاقت دیدن چنین چیزی رو ندارم.

خدایا نصیب هیچ کس نکن.

انشالله شوهرت ترک کنه.

😍😍😍😍😍
2706