2733
2734
عنوان

شدیدا ب یه مشاوره احتیاج دارم ک کل زندگیم بگم براش

| مشاهده متن کامل بحث + 302 بازدید | 25 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب همینجا مشکلت بگو عزیزم

میشه اسم کاربریتون و بی زحمت ی چی دیگ بزارید میترسم شوهرم در حال چت منو ببینه اونوقت زندگیم نابود میشه ببخشید

تیکر یکسالگی گل پسرمه
2728
وقتی اینقد چت سخته براتون شرایطش همینجا بزارید فردا همشو میخونم و راهکار میدم بهتون همینجا  صف ...

باشه براتون درخاست دوستی دادم اونجامینویسم

تیکر یکسالگی گل پسرمه

عزیزم خو همینجا تایپ کن همه باهم راهنمایی میکنیم

ی عقل بارش بیشتره یا مثلا ۷.۸ عقل ...من بیدارم خواستی بزار میخونیم البته من زیاد اهل مشاوره نیستم اما دخترخالم پیشمه اون رشتش مشاوره بالینیه

هرکی لایک کنه خره..وسلام نامه تمام
2738
عزیزم خو همینجا تایپ کن همه باهم راهنمایی میکنیم ی عقل بارش بیشتره یا مثلا ۷.۸ عقل ...من بیدارم ...

عزیز جودی نیس ک اینجابتونم بنویسم داستان کل زندگیمه  

تیکر یکسالگی گل پسرمه

وققتون بخیر 

فاطمه ساداتیان هستم مشاورتغذیه ومدرستربیت بدنی ومربی فیتنس با توجه به وقت باقی مونده تاعید وهزینه های سرسام اور فیتنس حرفه دراکادمی ها قصد دارم باشیوه های سالم خوری بدون محدودیت وگرسنگی وورزش های هوازی ساده درمنزل دوستانی که وقت وهزینه باشکاه روندارن راهنمایی کنم درضمن مخالفت صددرصد با دموش و قرص و کالری شماری وقیه روش ها دارم اثیات وزن ندارن ومشکلات کوارشی که بعد ها ظاهرمیشه دوستانی که میخوان باروش وپیگیری روزانه خودم کاهش وزن وسایز داشته باشن حتی توهمین ده روز فرصت به ایدی تلگرامم مراجعه کنند وگفته شه از نی نی سایت فقط دوستان خانم m-nnnn90@