1177
44

سلام 

من یه کیست 15 میل ساده به گفته دکتر دارم که با دو دوره قرص نرفت حالا میخوام طب سنتی برم کی این عرق رو استفاده کرده و نتیجه گرفته؟!

حاکمانی که نمیدانند شب مردمانشان چگونه به صبح میرسد،دیگر چه فرق میکند پای شراب نشسته باشند یا به نیایش!

من قبلاً همینجوری بدون قرص پری نمیشدم، ۱ دوره عرق فراسیون میگرفتم میخوردم سرخود، پریودم واسه خودش اومد. خیلی خوشحال شده بودم. ولی خیلی گرونه. چون روزی ۳ وعده باید بخوری، بطری بطری باید بگیری، هر بطری هم الان ۱۰-۱۵ تومنه تو عطاری ها.

فقط 27 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤ من ریخته‌ام در رگتان شیره‌ی جان /  هی میخورید در دلِ من باز تکان / این هم نفسی چ حس و حالی دارد / در پیکر من سه قلب دارد ضربان 👼🏻👼🏻💁🏻‍♀️ ❤
من قبلاً همینجوری بدون قرص پری نمیشدم، ۱ دوره عرق فراسیون میگرفتم میخوردم سرخود، پریودم واسه خودش او ...

اگه بدونم کیستمو خوب میکنه مهم نیست میخرم 

حاکمانی که نمیدانند شب مردمانشان چگونه به صبح میرسد،دیگر چه فرق میکند پای شراب نشسته باشند یا به نیایش!
اگه بدونم کیستمو خوب میکنه مهم نیست میخرم 

آره میگن کیست و عفونت و اینجور چیزا و برطرف میکنه و قاعده آوره و طبعش گرمه و واسه رحم مفیده. من فقط ۱ دوره خوردم و تجربه داشتم ک بهت گفتم عزیزم. امیدوارم واسه شما جواب بده 😍

فقط 27 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤ من ریخته‌ام در رگتان شیره‌ی جان /  هی میخورید در دلِ من باز تکان / این هم نفسی چ حس و حالی دارد / در پیکر من سه قلب دارد ضربان 👼🏻👼🏻💁🏻‍♀️ ❤

با شرکت در قرعه کشی هفتگی در الیت آنلاین 

برنده ساعتهای اوریجینال جاست کاوالی باشید.

کلیک کنید

آره میگن کیست و عفونت و اینجور چیزا و برطرف میکنه و قاعده آوره و طبعش گرمه و واسه رحم مفیده. من فقط ...

مرسی عزیزم

1156