2703
2553

ب مدت یک ماه عرق کاسنی اب زرشک اب انار گیشنیز مصرف کن بعد حجامت کن 

اگر هورمنی نباشه تاثیر داره

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
شما انجام دادی؟

بله

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا
دیگه به کل جوشهاتون خوب شد؟حجامت عام انجام دادید؟

اره خوب شد

من هم حجامت کردم هم زالو البته زالو برا میگرنم بود ولی خب پوستمم بهتر کرد

حجامت پشت کمر زیاد انجام دادم و میدم دوماه ی بار میزنم خیلی مهمه ک مواد غذایی درست قبل حجامت استفاده کنی ک خونت شل باشه بعدم کسی ک جحامت میزنه کارشو بلد باشه 

اره خوب شد من هم حجامت کردم هم زالو البته زالو برا میگرنم بود ولی خب پوستمم بهتر کرد حجامت پشت کمر ...

اهان مرسی عزیزم...من دمنوش جو میخورم فعلا که واسه غلظت خون خیلی خوبه...انشالله ۲۸برم واسه حجامت

2714