2726
عزیزم دکتر گوارش برام تجویز کرد واینکه ی مدت برا مشکل گوارشم پیش روانپزشک میرفتم اونموقع م میخوردم و ...

هرچیزی که مربوط به گندم میشه مثلا نان شرینی بیسکوییت دیگه هرچیزی که بنیادش از آرد گندم و جو هست مصرف نباید بکنی اسمش سلیاک هست اینترنت بزنی سلیاک کامل توضیح میده  آفرین دیگه قرص اعصاب مصرف نکن اگه تهران زندگی میکنی دکتر بیژن شهباز خوانی دکتر خوبی هست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هرچیزی که مربوط به گندم میشه مثلا نان شرینی بیسکوییت دیگه هرچیزی که بنیادش از آرد گندم و جو هست مصرف ...

ممنونم ازت عزیزم خیلی لطف داری میخونم حتما از نت.نه والا شهرستانم فعلا میخوام این دوره ی دارو گیاهیم برم ببینم چی پیش میاد

ن بابا دیگه در این حد .خب برو دکتر حتما

من چندین و چند بار واسم اتفاق افتاده خیلی خیلی شرایط بدیه وقتی میاد سرم اصلا نمیتونم خودمو کنترل کنم همونجا باید یه توالت پیدا کنم خودمو خالی کنم وگرنه کار تمومه 

2728
ممنونم ازت عزیزم خیلی لطف داری میخونم حتما از نت.نه والا شهرستانم فعلا میخوام این دوره ی دارو گیاهیم ...

داروی گیاهی خوبه ولی درمان کننده نیست میشه علائم تون روبگید

عاره بخدا تازه عزیزم من مشکل کلیه م دارم .باید تا میتونیم ب خودمون روحیه بدیم اگه بخوایم کم‌بیاریم م ...

بمیرم براتون😔انشالله که هر چه زودتر هممون به لطف خدا خوب میشیم؛واقعا داروهای اعصاب خیلی بدن من محصلم باید بشینم واسه کنکور بخونم اینقدر اینا خواب اورن همش خوابم و گیج و منگ،شنیدم علایم داروهای اعصاب بعد یه مدت مصرف کردن کم میشن دارو درسته عوارض زیاد داره ولی خیلی کمک کننده میتونه باشه بنظرم 

والا  فعلا ک ی ماهه دارم مصرف میکنم گفته باید سه الی چهار ماه استفاده کنی تا تاثیرشو ببینی یه ع ...

خانمی معدتون مشکل داره یا روده ؟؟

چون من معده ام مشکل داره همش سوزش و داغی معده دارم

داروی گیاهی خوبه ولی درمان کننده نیست میشه علائم تون روبگید

عاره میگن باید مدت زمان طولانی مصرف بشه تا تاثیرشو نشون بده.من غذا ک میخورم حالت تهوع و سر درد و دلپیچه میاد سراغم و درآخر باید برم دسشویی و بزرگترین مشکلم تایم زیاد دستشوییمه که کم کمش یک ساعت تو دسشوییم تازه اصلانم ییوست ندارم.نفخ دارم اصلا شیر نمیتونم بخورم وحشتناک ورم میکنه رودم و اینکه ببخشید معذرت میخوام دفع بلغم هم زیاد دارم داروگیاهیه ک میرم برا همین مورد آخر گفت که عفونت شدید روده داری و الان برا عفونت روده بهم عرق هفت گیاه داده 

من خودم از اون دسته ای بودم که یه کم استرس و فکر و خیال داشته باشم خیلی ببخشید یه پام دستشویی هست

امما تابستون امسال به اوجشرسید در حدی که یه هلو می‌خوردم مستقیم دستشویی

بعدش هم احساس میکردم روده هام کش اومدن

من یکی دوماه این دکتر اون دکتر 

آزمایش اینا

گفتن سالم هست احتمالا سندروم روده تحریک پذیری

دکتر نوشت کلونوسکوپی

بعدش من میترسیدم از کلونوسکوپی

رفته بودم بیمه برا طرح دندان 

یه خانومی بود گفت یه طب سنتی هست از طریقه عنبیه میگه مشکل بدنت چیه من باور نکردم

گفت برا ویزیت پول نمیگیره خواستی یه سر برو

منم رفتم از چشام عکس گرفت هیچی نگفتم گفتم شما بگید چمه

گفت نارسایی روده داری

و یه چندتای دیگه که واقعا بود

بعد هم بهم چندتا عرق داد

کلا شد ۶۰ تومن

یه ماه مصرف کردم همه مشکلهام حل شد

بهم گفت تو روده ات عفونت داره و چون سردی زیاد میخوری روده ات سردی برنمی‌داره

باید مزاجتو اصلاح کنی

الان شکر خدا ۴ ماهه کاملا خوبم

بمیرم براتون😔انشالله که هر چه زودتر هممون به لطف خدا خوب میشیم؛واقعا داروهای اعصاب خیلی بدن من محصل ...

خدا نکنه گلم .ایشاللله همگی بزودی خوب بشیم.عاره الان من دو سه ماهه دیگه مصرفشون نمیکنم عوارضاش از بین رفته  .خودتو با درس و کتاب مشغول کن سعی کن تا میتونی فکرتو از مریصیت دور کنی و اینکه هر چی میخوری با آرامش بخور استرس اینو نداشته باش که بخورم حالم بد میشه داروهای اعصاب فقط اینو بهم ثابت کرد که واقعا درصد بالایی از مریضمون بخاطر افکارمونه چون من تا میخوردمش یکم بیخیال میشدم ب مشکلم فکر نمیکردم و در نتیجه حالم بهتر از الان بود

منم همین مشکلو دارم،ولی شکمم صدا نمیده زیاد، تایم دستشوییم هم زیاد نیست ولی دایما نفخ دارم،وخیلی ببخشید یبوست دارم.من کلا لاغرم ولی از بس نفخ کردم شکمم بزرگ مونده.نمیدونم چیکار کنم،همش هم دارم از دمنوش استفاده میکنم ولی تاثیر زیادی نداره

2706