2410
2553

متاسفانه پدرم در اندوسکوپی توده سرطانی تشخیص دادند و نمونه پاتولوژی گرفتند فرستادند ازمایشگاه پنجشنبه جوابش میاد خیلی استرس دارم ممکنه نتیجه نمونه متفاوت از اندوسکوپی باشه اخه پدرم اصلا هیچ علایمی هم نداشت و نه اشتها کم شده بود نه وزنش

bunooshop نمایندگی لباس زیر برندهای برتر ترکیه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

عزیزم شکل توده های سرطانی معمولا متمایزه از توده های خوش خیم، اما در نهایت جواب اصلی پاتولوژیه.

به عنوان کسی که مادرم سرطان ریه داشتن وظیفه دارم اینو بهت بگم، و البته خیلی عذر میخوام اینو میگم، لطفا تا جای ممکن در کنارشون باشید و بهشون محبت کنید. انشالله خیلی زود بهبودی حاصل میشه 

یک دفعه استفراغ خونی کرد بریدم دکتر بعد اندوسکوپی که گفتن توده بزرگ در معده اش داره جالبه هر روز هم وزنش اضافه میشد نه مشکل غذا خوردن داشت نه چیزی

2714

انشالله چیزی نیست ببین اگه خدای نکرده سرطان باشه ممکنه خوش خیم باشه بابای دوستم خوش خیم بود نصف معدشو برداشتن الان چن ساله از منو شما سالمتره حتما خیرتی بوده زود فهمیدین نگران نباش انشالله اشتباه کردن نمونه نتیجش خوبه داداشم روده اش مشکل داشت ی توده ریز توو روده داشت ما فقط دعا و اشک میریختیم ده روز گذشت جواب ازمایشس اومد خداروشکر گفتن چیزی نیست شما هم نگران نباش

یک دفعه استفراغ خونی کرد بریدم دکتر بعد اندوسکوپی که گفتن توده بزرگ در معده اش داره جالبه هر روز هم ...

الهی بمیرم برا دلت خیلی سخته نتراحتی پدرتو ببینی ایشالله ک هییییچی نیست و همیشه سایش بالاسرتونه

تیکر یکسالگی گل پسرمه

ولی اندوسکوپی گفتن یک توده بزرگ بدخیم در معده کی بزرگ شده که اصلا علایمی نداشته فعلا نمونه گرفتند و تو جوابش نوشته احتمال زیاد سرطان معده است

ولی اندوسکوپی گفتن یک توده بزرگ بدخیم در معده کی بزرگ شده که اصلا علایمی نداشته فعلا نمونه گرفتند و ...

ببین نذر صلوات 142هزار صلوات ب نیت علی اصغر کنید و راضی ب رضای خدا باشید مطمئن باش خدا کمکت میکنه همه خانواده تا اومدن جواب ازمایش با هم صلوات بفرسین دلتون اروم باشه نتیجش انشالله خیره ما برا خواهرم و داداشم برداشتیم خداروشکر نتیجش خوب بود اینم توو ی مجله خانوداه ی خانمی بچس سرطان داشت گفت ی نفر گفت نذرو بردارم بچش حالش خوب شده بود ولی باید با تمام وجودت فقط امیدت بخدا باشه  

2706