2726

سلام به خانم ها

به نطرم وقتشه به جای حرفای خاله زنکی پیش بریم به سمت موصوعاتی که به هممون کمک کنه ..اینجا از هر قشر و هر فرهنگ و شخصیتی ادم وجود داره ..که متاسفانه من جدیدا دقت کردم که 70 درصد تاپیک ها یک ریشه مشترک داره که فاجعه هست اونم فقط و فقط نبود اعتماد به نفس در دختران و زنان ما هست

که البته تو دنیای واقعی هم مشخصه این حجم از استفاده لوازم و ارایش و عمل زیبایی و الان امار بالای لابیاپلاستی و مامو پلاستی ...حالا چون دم عید هست و چندین تاپیک خودندم که دنبال لاعر کردنن اونم فقط فقط واسه اینکه اطرافیان اونارو مسخره میکنن یا تیکه میندازت یا مورد مقایسه قرار میگیرن و فشار زیادی رو تحمل میکنن خواستم چندتا  عکس بزارم که ببینید در همه جای دنیا دارن به این سمت پیش میرن که خودشون رو دوست داشته باشن با همه ویژکی هاش چاقی و لاعری و قد کوتاه یا بلند ..سلولیت و زخم و خال و چروک و حتی خط های بارداری...با خودتون و بدنتون آشتی کنید 

من از ترک های شکمم و شلی شکمم ب شدت بدم میاد هنوز شوهرم شکممو ندیده ازش قایم میکنم

تو رو خدا ب اسمم گیر ندین ی غلطی کردم دیگه بعدش نتونستم هیچ غلطی بکنم نی نی یار هم تغییرش نمیده (بخاطر ذوقی ک اولین بار دو تا خط پررنگ افتاد نزدیک ۲۰ تا بی بی چک زدم باهم ذوق کرده بودم)هنوزم عاشق بی بی چکم😂
من از ترک های شکمم و شلی شکمم ب شدت بدم میاد هنوز شوهرم شکممو ندیده ازش قایم میکنم

چجورى شكمتو قايم ميكنى عزيزم

من پذيرفتم شكست خويش را/ پندهاى عقل دورانديش را...من پذيرفتم كه عشق افسانه است/ اين دل درد آشنا ديوانه است...ميروم شايد فراموشت كنم/ با فراموشى هم آغوشت كنم...ميروم از رفتن من شاد باش/ از عذاب ديدنم آزاد باش...آرزو دارم بفهمى درد را/ تلخى برخوردهاى سرد را...آرزو دارم خدا شادت كند/ بعد شادى تشنه ى نامم كند...آرزو دارم شبى سردت كند/ بعد آن شب همدم دردت كند...تا بفهمى با دلم بد كرده اى/ با وجود احتياج دست مرا رد كرده اى...ميرسد روزى كه بى من لحظه ها را سر كنى/ ميرسد روزى كه مرگ عشق را باور كنى...ميرسد روزى كه تنها در كنار عكس من/ نامه هاى كهنه ام را مو به مو از بر كنى...😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منتظریم🤗

ازخانه قدم به دنیای بیرون بگذارید درحالی که زنانگی هایتان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد که اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)
2728

استارتر جان عكس كووووووووو.....فقط بگو عكس كوووو

من پذيرفتم شكست خويش را/ پندهاى عقل دورانديش را...من پذيرفتم كه عشق افسانه است/ اين دل درد آشنا ديوانه است...ميروم شايد فراموشت كنم/ با فراموشى هم آغوشت كنم...ميروم از رفتن من شاد باش/ از عذاب ديدنم آزاد باش...آرزو دارم بفهمى درد را/ تلخى برخوردهاى سرد را...آرزو دارم خدا شادت كند/ بعد شادى تشنه ى نامم كند...آرزو دارم شبى سردت كند/ بعد آن شب همدم دردت كند...تا بفهمى با دلم بد كرده اى/ با وجود احتياج دست مرا رد كرده اى...ميرسد روزى كه بى من لحظه ها را سر كنى/ ميرسد روزى كه مرگ عشق را باور كنى...ميرسد روزى كه تنها در كنار عكس من/ نامه هاى كهنه ام را مو به مو از بر كنى...😔

چرا واقعا باید خجالت بکشی عزیزم ...اولا تمام اون خطوط نشوندهنده بهترین اتفاق زندگی شماست و قسمتی از بدنتون چرا باید کتمان کنید اونم از شوهرتون ...

2706