2737
2734
عنوان

جواب تست hpv برا زگیل تناسلی منفی شد

| مشاهده متن کامل بحث + 16005 بازدید | 41 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دوستان کسایی که تست hpv انها منفی شده میشه راهنمایی کنید چه نکاتی رو رعایت کردید؟

اصلاح سبک انجام بدین منم داشتم خوب شدم من بعدماه اصلاح سبک ازمایش دادم منفی شد 

اصلاح سبک اینایی هستن که میگم 

حذف شکر حتی اونایی که شکر دارن نوشابه بستنی وخیلی ازچیزهایه دیگه ......

حذف چیپس پفک تنقلات 

حذف گوشت قرمز ومرغ من گوشت قرمز مصرف میکردم اونم بعضی موقعه ها خیلی کم هفته ای یه بار یا دوبار

حدف لبنیات می تونین از پنیر استفاده کنین روش سیاهدانه یا زیره بریزین

ورزش استفاده از سبزیجات فراوان میوه 

به جایه شکر عسل طبیعی خرما کشمش تا قندتون نیوفته

روغنم برا غذاهاتون روغن زیتون یا کنجد

دوستان کسایی که تست hpv انها منفی شده میشه راهنمایی کنید چه نکاتی رو رعایت کردید؟

اصلاح سبک انجام بدین منم داشتم خوب شدم من بعدماه اصلاح سبک ازمایش دادم منفی شد 

اصلاح سبک اینایی هستن که میگم 

حذف شکر حتی اونایی که شکر دارن نوشابه بستنی وخیلی ازچیزهایه دیگه ......

حذف چیپس پفک تنقلات 

حذف گوشت قرمز ومرغ من گوشت قرمز مصرف میکردم اونم بعضی موقعه ها خیلی کم هفته ای یه بار یا دوبار

حدف لبنیات می تونین از پنیر استفاده کنین روش سیاهدانه یا زیره بریزین

ورزش استفاده از سبزیجات فراوان میوه 

به جایه شکر عسل طبیعی خرما کشمش تا قندتون نیوفته

روغنم برا غذاهاتون روغن زیتون یا کنجد

اصلاح سبک انجام بدین منم داشتم خوب شدم من بعدماه اصلاح سبک ازمایش دادم منفی شد  اصلاح سبک اینا ...

من رو ناحیه تناسلیم چندتا دونه زده بود رفتم دکتر پوست گفت مشکوک ب زگیله تست اچ پی وی برام نوشت نرفتم دوباره یه هفته بعد رفتم دکتر متخصص زنان اونم گفت صددرصد زگیلع و چطور دکتر قبلی تشخیص نداده 😭بعد گفت حتتتما تستو بده و رفتم تستو جای خیلی معتبر انجام دادم و مورد تایید fda(دقیق یادم نیست)بود جواب بعد یک هفته اومد و نوشته بود منفی از تایپ های پذخطر و کم خطر دکترمم چیزی بهم نگفت فقط گفت فلان روز بیا کرایو ☹️این زگیلا ولی هنوزم همراهمن و نرفتم کرایو ...اگه زگیل هستن چرا منفی شده آزم؟میخا برم لیزر کنمشون خارش دارن گاهی اذیتم 😔

پسرم عشقم😍
2738
من نوع پرخطر داشتم دکترم برام تا یک سال کپسول کلستروم آغوز نوشت روزی یکی گفت بعداز یک سال برو آزمایش ...

عزیزم شما که نوع پرخطر داشتید ایا علایمی مثل درد و ترشح زیاد هم داشتید؟

برگریزان دلم‌ را نوبهاری آرزوست...