2733
2734

سلام خانوم های گل / خسته نباشید / امیدوارم کارهای عید و خونه تکونی انرژی زیادی ازتون نگرفته باشه...

عزیزان من مردد هستم در مورد کاری که میخوام انجام بدم....

راستش سه سال پیش در نوبت آموزش برای یکی از میکاپ آرتیست های خیلی عالی بودم که یک ماه مونده بود به تایم و نوبت من برای یادگیری... بنده زد و حامله شدم / انگار شکست عشقی خورده بودم 😭 چون به خاطر علاقه ای که داشتم عملا تمام برنامه هام به هم خورد و اینکه خب خیلی هم منتظر شده بودم که نوبت آموزشم برسه...

خلاصه سرتون رو درد نیارم ! الان از اون زمان ۳سال گذشته و من میخوام دوباره شروع کنم...

فقط ایندفعه مردد هستم! به میکاپ بشدت علاقه دارم و اینکه همینجوری بدون آموزش هم خیلی اوکی هست کارم ،  و هر مراسمی که میشه خودم و چندین نفر رو که میکاپ میکنم کسی باورش نمیشه که بدون آموزش این کار رو انجام دادم...

حالا الان موندم که برم میکاپ ؟ 

برم کاشت ناخن ؟ 

برم در حیطه رنگ مو ؟ 

مردد هستم برای بازار کار و درآمدزدایی رشته ها 

بنظر شما کدوم بهتر است ؟ اگر سررشته دارید و از آشناهاتون در مورد این موضوع چیزی دیدید یا شنیدید ممنون میشم راهنمایی کنید 

ناگفته نماند ارشد سخت افزار کامپیوتر هستم و کار در شرکتهای خصوصی رو به خاطر شرایط خاصشون دوست ندارم ! به این دلیل این کار رو بیشتر می پسندم هرچند اگر لِوِل کاریشون با هم متفاوت باشه

ببخشید طولانی شد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

به نظر من شنیون از همه کم خرجتر و پر مشتری تره

مثلن تو یه ساعت ۳ تا شنیون میکنی ولی یه ناخن یا به میکاپ انجام میدی

میکاپ و ناخن و رنگ هزینه موادت زیاده و روی ریه هم ناثیر داره

اما شینیون نه!

توى اين مملكت  بخل و حسادت و تنگ نظرى  شغل دوم اكثر مردمه...!عزت اله انتظامى /ديالوگ ماندگار /خانه اى روى آب

میکاپ درامدش بیشتره ولی باس جا بیفتی و اسمت دربره ناخن درجا به درامد میرسی

ولی بنظرم کامپیوتر خودتو ادامه بدی بهتره

گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است گاهي نگفته قرعه به نامت ميشود
به نظر من شنیون از همه کم خرجتر و پر مشتری تره مثلن تو یه ساعت ۳ تا شنیون میکنی ولی یه ناخن یا به م ...

ازین جهت به شینیون و میکاپ دودل هستم چون میگم بالاخره باید مراسم خاصی برای اشخاص پیش بیاد تا بخوان این دو کار رو انجام بدن... ولی ناخن و رنگ همه در هر شرایطی انجام میدن... نظر شما هم البته درست و محترم هست 

2706