2733
2734
عنوان

گوشواره هامو فروختم

462 بازدید | 33 پست

میدونم وضع مالیمون اونقدری  خرابه ک شاید بزور ب لباس بچه ها و خورد خوراک خونه برسیم،تو تن هم سن سالای خودم لباسا و پالتوهای خوشگل میبنم  

تصمیم گرفتم گوشواره هامو بفروشم و با پولش برم واس. خودم خرید،از دو تومن ی تومنشو خرج خونه  ویا قرض ب شوهرم تموم شد،با ی تومن مونده چ میشه خرید اخه....

ناسلامتی مخاستم ازحراجی های فصلی واس سال بعد پالتو بخرم اخ نزدیک پنج ساله پالتو نخریدم،دیگ مجبورم همی خریدای واجبمو بکنم      

الهامم(می تونید الی صدام کنید)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم میخاستم سکمو بفروشم بدم خریدعید  ک خداروشکر پولش جور شد خواهر شوهرم یه تومن هدیه داد 😁

حتما اینکارو کن  لباس و ظاهر مهمتر از طلاست بنظرمن  

فقط چیز شیک بخر  ک ب این زودیا خراب نشه

2731
2738
با ایگرونی فک نکنم دیگه بشه بخرم

باور کن پالتوی خوب ندارم وگرنه واست پست میکردم این رو جدی میگم🙁

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏

توروخدا انقدر این عید کوفتی رو سخت نگیرید غصه نخور فداتون بشم مگه میشه خدا حواسش به بنده هاش نباشه عزیزم اون چیزایی ک داری بپوش ب امید خدا سال جدید پر از برکت و روزی باشه واسه هممون.صبر کن خدا ارحم االراحمین 

😐وگاهی دل به دل آه دارد 
اگر مادرم بدونه ناراحت میشه،بهش نگفتم    

دیگه اخر متوجه میشه .طلا برا همین روزاست ...منم نزدیک ۵۰ تومن طلا داشتم همشو فروختم 😫فامیلمون زشت میدونن ک زن تو دستش طلا نداشته باشه وقتی میرم عروسی جایی همش نگاه میکنن تو دستام ...ولی خب نیاز داشتیم ...فعلا ک مجبوریم با گرونیا بسوزیمو بسازیم 

چشم بد دور....ک هم جانی و هم جانانی ....
2706