2726
عنوان

مدفوع سفت نوزاد

8737 بازدید | 12 پست

پسرم هشت ماهشه،چند روزی میشه که مدفوعش سفته،مثل آدم بزرگا(ببخشیدا)

جوریه که حتی به پوشکش نمیخوره.بعضی وقتام خیلی ریز و تیکه تیکه هست.

چیکار کنم؟لازمه دکتر ببرم؟

.....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مثلا چی بدم؟پوره سیب و موز مبدادم بهش،حس میکنم از بعد اون اینجوری شده

قطعش کن ببین جایگزین برای رفع یبوست چی خوبه میشه بهش روغن زیتون داد ؟اگه میشه به غذاش بزن 

اخرین بازدید ۲۹.۰۲.۲۰۲۴ 👋
2728
یبوست نشده ؟ چیزهای که ابکی و نرمه و شکمو سفت نمیکنه بده خوب نشد ببرش دکتر 

عزیزم شما آلمانین؟ راسته میگن اونجا دکترا میگن بهترین زمان واس غذا دادن ب بچه ۴ماهگیه

خدایا شکرت ب خاطر روزهای خوبی ک پیش رومه😍😍😍
ب نظر شما منم از ۴ ماهگی شروع کنم؟ پسرم وزنش نرماله و الرژی نداره

بهترین کار مشورت با دکترشه در کل اینجا خیلی سیستمش متفاوته با ایران مثلا برای بچه کولیکی و رفلاکسی هیچی نمیدن و میگن طبیعیه و میزارن بچه درد بکشه و بزرگ بشه یا تو دوران بارداری قرص های مصرفی مادر فرق داره یا اینوه غربالگری خیلی هاشون نمیرن و اگه خدایی نکرده بچه هاشون مشکل داشته باشن همون جوری که هست قبولش میکنن کلا سیستمشون فرق داره  ببین دکتر بچت چی میگه بعد شروع کن اینجا هم بخوان شروع کنن بچه رو اول کنترل میکنن بعد دکتر اجازه میده یه دونه غربالگری بیشتر ندارن 

بهترین کار مشورت با دکترشه در کل اینجا خیلی سیستمش متفاوته با ایران مثلا برای بچه کولیکی و رفلاکسی ه ...

آهان چ جالب قبلا از دکتر پرسیدم گف قبل ۶ماهگی معده نمیتونه چیزی جز شیرو هضم کنه نباید شرو کنی ولی چون شنیده بودم تو کشورای دیگ از ۴ ماهگیه واس همین پرسیدم، مرسی عزیزم

خدایا شکرت ب خاطر روزهای خوبی ک پیش رومه😍😍😍
آهان چ جالب قبلا از دکتر پرسیدم گف قبل ۶ماهگی معده نمیتونه چیزی جز شیرو هضم کنه نباید شرو کنی ولی چو ...

قربونت 

کلا تز دکترهای ایرانی با المانی فرق داره