2726
عنوان

خانمایی که بچه ۴ یا ۵ ساله دارن

94 بازدید | 11 پست

سلام من پسرم چهار و نیم سالشه وقتی حرف میزنه درست نمیتونه مثلا تند نمیتونه حرف بزنه چجور بگم واستون مثلا میخواد یه جمله بگه چند دفعه گیر میکنه قبلامیگفتم خوب میشه الان ازش ایراد گرفتن خیلی دلم شکسته 

خدایا من به دستان تو خیره شدم معجزه کن.میدونم ناامیدم نمیکنی 

بچه ها رو راحت بذارین

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
جمله رو درست میگه فقط کند گویی داره یا گفتارشم کودکانه هست؟

افرین درست میگه جمله رو کمی کند گویی داره

افرین درست میگه جمله رو کمی کند گویی داره

کندگویی نیاز به گفتاردرمانی نداره 

دایر لغاتش زیاد هست وپردازش براش فعلا سخته سال دیگه کم کم بهتر میشه مهد بره درست میشه نیاز به درمان خاصی نداره اگم داشته باشه کادرمانی نمیکره مغز باید بره اونم نه الان بعد از مهد اگه ادامه داشت

ممنونم ازراهنماییتون منم میگم خودش بزرگ تر بشه خوب میشه چند روز پیش خونمون مهمون اومده بود بهم گفت پسرت چرا نمیتونه درست حرف بزنه دختر من همسنشه ببین چجوری حرف میزنه

کندگویی نیاز به گفتاردرمانی نداره  دایر لغاتش زیاد هست وپردازش براش فعلا سخته سال دیگه کم کم ب ...

ممنونم دوست عزیز از راهنماییت

ممنونم ازراهنماییتون منم میگم خودش بزرگ تر بشه خوب میشه چند روز پیش خونمون مهمون اومده بود بهم گفت پ ...

اصلا نباید بچه ها را مقایسه کرد. هر بچع خصوصیاتش متفاوته. من دخترم از حدود 10 ماهگی شروع به حرف زدن کرد و 2 سالگی کاملا روان حرف میزد. پسرم تازه از 1.5 سالگی شروع کرد و دیگه حدود 3 سالگی روان حرف میزد.  

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم