2733
2734

پسرم ده روز دیگه یه سالش میشه.به همه چیز کار داره دور آشپزخونه چرخ میخوره در کابینتا رو باز میکنه وسایلشو میریزه بیرون سر سطل آشغال میره.در ماشین لباسشویی رو باز میکنه میره توش.پیچای گازو در میاره گازو خاموش میکنه.یه ریز سر میزا وایساده چیزای روشو میریزه پایین همش میترسم سرش بخوره به میز میزارو پتو کلفت پهن کردم.ولی میزای کنار تختو چی کار کنم؟خیلیه به همه چیز کار داره الان یادم نمیاد دیگه.

بگین شماها چی کار کردین؟

کاملا طبیعیه و جزئی از رشدشهو.ان شالله همیشه شادیشو ببینی

من همونیم که ناخواسته باردار شده بود🥴 تمام آینده رو فقط برای پسرش برنامه ریزی کرده بود و نمیتونست عضو جدیدو بپذیره😓 افسردگی گرفته بود هیچ جوری با بارداریش کنار نمیومد😖 دنبال دارو و روش های سقط بود😭،الان همون جنین ناخواسته به دنیا اومده 😊یه دختر به زیبایی و سفیدی فرشته ها🥰.اون روی شوهرمو با اومدن دخترمون بعد از ۸ سال زندگی مشترک تازه دیدم 😆جوری قربون صدقه ی دخترمون میره و تو آغوش میگیرتش که باورم نمیشه این مرد همون شوهر  خجالتی و کم عاطفه است که  به زبون اوردن احساساتش خیلی براش سخت بود😮،باشه. هر روز میگم خدایا هزار مرتبه شکرت که این فرشته کوچولورو به ما دادی(مادر بزرگ یکی از شاگردای دوسال پیشم بعد از دوسال بی اطلاعی از هم خواب دیده بود توی تاریکی توی یه خونه چراغ سبز روشن بوده از ادما میپرسیده این خونه کیه بهش میگفتن خونه خانم معلم طاهاست.مادر بزرگ طاها صبح بلند میشه به دخترش زنگ میزنه میگه مامان امروز حتما به معلم پسرت زنگ بزن احوالشو بپرس این خوابو دیدم حتما چیزی هست.تو اوج ناراحتی من و تصمیم جدیم برای سقط این خانم با تعریف کردن خواب مادر ساداتش منو از حماقتی که میخواستم بکنم منصرف کرد.دعای خیرم همیشه بدرقه راه عزیزان مادر بزرگ طاها خواهد بود.🌹💝(اگر به قدر یک جمله تونستید کسی را از خواب غفلت بیدار کنید دریغ نکنید شاید یک جمله شما زندگی بخشید به کسی💝💝💝💝) )الهی لحظه لحظه ی  زندگی تک تکتون  پر از اتفاقای ناخواسته شیرین و پر از ارامش مث شیرینی اتفاق ناخواسته ی ما باشه.        خداوندا به اندازه تمام هستی شکرت .                    

ای جان سنش هست

اگه برات ممکن هست از این بسته‌ای پلاستیکی در کابینت بگیر 

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

اخی الهی در کابینات رو ببند قابلمه و ملاقه بزار جلوش سرگرم میشه همه تزیینات خونه رو دو سالی جمع کن و از هر لحظه بچت لذت ببر خیلی زود بزرگ میشه

زندگیمون شده ؛"اشکال نداره،از هیچی که بهتره

شنیدم یه چیزایی هست مال در کابینتاس و دور میزا کسی استفاده کرده واقعا به درد بخوره؟میشه در کابینتو راحت باز و بسته کنی؟چند روز بند بستم ولی کار دارم سرش هی باید باز و بسته کنم.در ماشین لباسشویی رو میترسم آخر بکنه یا تاپ برداره.پیچای گاز یکیش شل شده دورشو چسب زدم بخوام هی در بیارم بزارم خوب خراب میشه.

2738

خودم درگیررررم خواهر😳😥😩

من یک ملکه هستم👑با کمک این تاپیک آموزنده منم یه ملکه شدم https://www.ninisite.com/discussion/topic/2481309/%d8%aa%d8%ac%d8%b1%d8%a8%db%8c%d8%a7%d8%aa-%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%86%d9%82%d8%af%d8%b1 با تشکر از کاربر دختر گرانبها🙏❤

قبلا دی جی کالا و بامیلو داشت

قفل کودک کابینت 

قیمت ۱۰ تاش حدودا ۳۰ هزار تومنه

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
اخی الهی در کابینات رو ببند قابلمه و ملاقه بزار جلوش سرگرم میشه همه تزیینات خونه رو دو سالی جمع کن و ...

اتفاقا یه ماه پیش خونه رو طوری با شوهرم چیدیم که مناسب بچم باشه همه چیز تزیینی ها رو هم جمع کردم غیر از اونایی که میدونم شکستنی نیستن.قابلمه و ملاقه هم مال دو دقیقه است دلش میخواد فقط بریزه بیرون تا کابینتو کشو خالی شد خیالش راحت میشه میره.

قبلا دی جی کالا و بامیلو داشت قفل کودک کابینت  قیمت ۱۰ تاش حدودا ۳۰ هزار تومنه

چه خوبه اینا.اتفاقا میره سر کشوهاش ریلاشم شله همش میترسم دستش بره لا کشو.پلاستیک فروشیها هم دارن؟

واسه در کابینتا شما چیزی نگرفتی.باز میکنه میره سر سطل آشغال

اتفاقا یه ماه پیش خونه رو طوری با شوهرم چیدیم که مناسب بچم باشه همه چیز تزیینی ها رو هم جمع کردم غیر ...

تو پلاسکو فروشی هست گیره هایی که مخصوص بستن در کابینتاست

زندگیمون شده ؛"اشکال نداره،از هیچی که بهتره
2706