خیلی مهارت میخواد 

و اینکه خیلی دردسر داره

یک ساعت و نیم اینطورا باید پای گاز وایسی و هم بزنی

احمقانه ترین جمله معروف نی نی سایت :" شما ناراحتی نخون " درمواجه با نظرات مخالف!قطعا کسی که از تبادل نظر و رو به رو شدن با طرز فکرای عمیق تر از خودش میترسه و میخواد تو همون مرداب تحجر و عقب موندگیه خودش دست و پا بزنه و بیشتر فرو بره این جمله رو بکار میبره  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

درست کنم واسه فردا  شب میشه؟ امتحان کنم خوب شد بیارم واسه مهمون؟

اره میشه 

عصر درست کن واسه فردا شب

احمقانه ترین جمله معروف نی نی سایت :" شما ناراحتی نخون " درمواجه با نظرات مخالف!قطعا کسی که از تبادل نظر و رو به رو شدن با طرز فکرای عمیق تر از خودش میترسه و میخواد تو همون مرداب تحجر و عقب موندگیه خودش دست و پا بزنه و بیشتر فرو بره این جمله رو بکار میبره  
2728
به یه دلیلی میخوام صبح درست کنم میشه مثلا صبح درست کنم برای فردا شبش؟ خراب نمیشه؟ عصر نمیتونم

نه عزیزم خراب نمیشه کلی هم خوشمزه است حتما درست کن خیلی هم سخت نیست آسونه 

گروه آبی💙 وزن فعلی ۶۷    وزن هدف ۵۹🎯                           ❤️برام هیچ حسی شبیه تو نیست ❤️   
به یه دلیلی میخوام صبح درست کنم میشه مثلا صبح درست کنم برای فردا شبش؟ خراب نمیشه؟ عصر نمیتونم

اره بابا میشه

من فکر کردم میخوای زود درست کنی

فقط ۳ ساعت اینطورا قبل سرو باید بزاری خنک شه

شماها که درست کردید آیا بعد از درست کردنش قالبی بیرون میاد؟....چکار کنم قالبی بیاد بیرون....میخوام مثل کیک تزیین کنم؟

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،