2410
2553

بعد زایمان چجوری جلوگیری داشتین با عرض معذرت

من یه راه مطمن میخوام به هیچ عنوان نمیخوام باردار بشم چون قرار ۹ ماه پری نشم و شیر خودمو میدم تا ۶ ماه دیگه که آیودی نمیذارن تا اون وقت چه کنم؟

محمد حسین👦۱۳۹۶/۴/۲۵.                                                   محمدمتین👶۱۳۹۷/۱۰/۲۹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
استارتر میشه لطفا بیای تو یکی از تاپیکام؟ یه سوالی دارم

باشه گلم

محمد حسین👦۱۳۹۶/۴/۲۵.                                                   محمدمتین👶۱۳۹۷/۱۰/۲۹

من کاندوم ب دارو هم اعتمادی نیست 

تو رو خدا ب اسمم گیر ندین ی غلطی کردم دیگه بعدش نتونستم هیچ غلطی بکنم نی نی یار هم تغییرش نمیده (بخاطر ذوقی ک اولین بار دو تا خط پررنگ افتاد نزدیک ۲۰ تا بی بی چک زدم باهم ذوق کرده بودم)هنوزم عاشق بی بی چکم😂
2714

هیچ مث قبل بصورت طبیعی

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 

دوست عزیز اگه قراره خودتون به بچتون شیر بدید منظورم از شیر خودتون می تونید برید بهداشت مرکز زندگیتون تا بهتون قرص شیردهی بهتون بدن شرطیکه اصلا نباید شیر خشک بهش بدید حتی بعنوان کمکی در غیر این صورت تا زمان پریود شدنتون طبیعی یا کاندوم میتونه کمکتون کنه

عزیزان لطفا لطفا لطفا خواهش میکنم منو لایک نکنید نکنید نکنید ممنونم ازتون
دوست عزیز اگه قراره خودتون به بچتون شیر بدید منظورم از شیر خودتون می تونید برید بهداشت مرکز زندگیتون ...

چرا نباید کمکی بدم؟

2706