2737
2739

سلام امید وارم حالتون همیشه خوب باشه .

من خودم خودم خیاطی میکنم و از اونجایی که قیمت ها خیلی گرون شده میخوام یه لباس برای خودم بدوزم که بصرفه باشه و در عین سادگی زیبا باشه یعنی یه جورایی سارافون دامن یا سارافون مانتو میخوام  بدوزم 

پارچه زرشکی دارم خودم میخوام با یه چی ترکیب کنم بدوزم 

میشه کمکم کنید ؟؟قدم بلند هستش 

به نظرتون بلند بدوزم یا کوتاه؟؟

فقط خواهشا نیایید بگید اه خوشم نیومد اصلا قشنگ نیست یا از این ها چون با این وضع بد اقتصادی و گرونی بخوای یه چی شیک بدوزی کلی باید پول بدی 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738
سومی عالیه ایشاا... بتونی همینجوری بدوزی 

ممنونم 

آره والا هر کدوم یه جور قشنگی خودشو داره 

تونستن که میتونم 

دستم راه افتاده ۶ ماهه خیاطی میکنم 

فقط موندم ترکیبش رو قشنگ در بیارم 

همشون زیبا هستن بستگی به سلیقه داره ولی از بین همه دومی بیشتر پسندیدم 

در ضمن همشون شیک و لاکچری هستن من میخواستم مثل همین مدل ها دو نوع پارچه ترکیب کنم نزدیک ۲0۰ تومن پام اب میخورد

اینکه سکوت کنی خودخوری کنی جسم و روحت اسیر چهاردیواری اتاق کنی فقط برای اینکه دهن مردم ببندی تا قضاوت ها و کنایه ها رو در مورد سرنوشتی که حکمت خداست نشنوی یه روش خودکشی تلخه «به ارزش تباه شدن تمام عمر»
ممنونم  آره والا هر کدوم یه جور قشنگی خودشو داره  تونستن که میتونم  دستم راه ...

چه خوب کلاس رفتی؟؟ من خیلی علاقه دارم هزینه کلاس زیاده  خودم در حد دوخت پرده و روتختی و تشک و اینا بلدم حالا دارم روتختی جهازمو خودم میدوزم کاور تشکش دوختم مونده ملحفه روتختی نمیدونم وسطش پشم شیشه متری بندازم یا نه موندم 

همشون زیبا هستن بستگی به سلیقه داره ولی از بین همه دومی بیشتر پسندیدم  در ضمن همشون شیک و لاکچ ...

بله شما درست میگید واقعا هر کدوم یه جور خاصه 

بله دومی هم نظرمو جلب کرده 

آخی عزیزم واقعا گرون شده 

من پارچه زرشکی چون عاشق رنگ زرشکی هستم همیشه یه چی دارم تو خونه 

فقط ترکیبش واقعا سخته چی در بیارم 

من برای مهمونی خودمونی  و این جور چیزا میخوام

ولی دوستم میگه بدوز تو خیابون هم بپوش 🤔🤔 

چه خوب کلاس رفتی؟؟ من خیلی علاقه دارم هزینه کلاس زیاده  خودم در حد دوخت پرده و روتختی و تشک و ا ...

ممنون ..من رفتم آموزشگاه و چند تا مزون ۳و ۵۰۰ میگرفتن 

ولی اینجایی که رفتم خیاطی هستش خانمه گفت یادت میدم ۱ تومن ازم گرفت خیلی خیلی بهتر از آموزشگاه هستش چون اونجا زیاد اهمیت نمیدن ولی این خانم بنده خدا الان آموزشمم تموم شده هنوزم میرم پیشش و اشکالاتم رو رفع میکنه با حوصله 

عزیزم انشالله زندگیت پر از خوشی و جهازت با دلخوشی بچینی هر چند این روز ها سخت شده ازدواج 

مبارکت باشه 

خو این پیج ها بگرد ببین چی خوبه بزاری 

2706