2733
2734
عنوان

کمک مهمان دارم

244 بازدید | 19 پست

برای  ۴۰ نفر مهمان 

غذای فرعی کشک بادمجون و الویه میخام بذارم

برای الویه چقدر سیب زمینی میخاد ؟

برای کشک بادمجون چقدر پیاز؟

باقی مواد چشم بلدم

الهی به امید خودت نه بنده های بی خودت

بیام دسردرست کنم ؟😁

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام ۵ کیلو سیب زمینی .... پیاز نیم کیاو  بسته 

یه روزی مثل همین امروز  نه موی سپید داشتم نه غصه و دغدغه برای فردا .درست مثل امروز  دخترم بی دغدغه مست جوانیم بودم و  در اوج ...  اما الان من می دونم که چقدر زمان زود می گذره... پس  دخترا و پسرای  من قدر لحظاتون رو خوب بدونید ((مادری))
2731

خیلی نفرن مهمونات

دست تنها همه کارارو میکنی؟

پیمانه برای این همه جمعیت رو من ندارم

بهتربود میتونستی ازبیرون غذابگیری چون همه این منو قابلمه بزرگ میخاد مکان وسیعی میخاد...خستت میکنه نمیتونی از دوره همی لذت ببری ... کمردردمیگیری

اگه ازمن خوشت نمیاد مهم نیست چون اصلا من جوری رفتار نمیکنم که هرکسی خوشش بیاد  
سلام ۵ کیلو سیب زمینی .... پیاز نیم کیاو  بسته

نیم کیلو کم نیست

برای تعداد کمتر حداقل هشت نفر نیم کیلو پیاز گذاشتم

کشک بادمجونام تعریف نباشه طوریه ک یه قاشقشم نمی مونه

میخام زیاد درست کنم ک اضاف بیاد با خودشون ببرن

نیم کیلو کم نیست برای تعداد کمتر حداقل هشت نفر نیم کیلو پیاز گذاشتم کشک بادمجونام تعریف نباشه طوری ...

خوب مگه سیر نمی ریزی .....سیرم بریز رنده کن ....

یه روزی مثل همین امروز  نه موی سپید داشتم نه غصه و دغدغه برای فردا .درست مثل امروز  دخترم بی دغدغه مست جوانیم بودم و  در اوج ...  اما الان من می دونم که چقدر زمان زود می گذره... پس  دخترا و پسرای  من قدر لحظاتون رو خوب بدونید ((مادری))
2738
نیم کیلو کم نیست برای تعداد کمتر حداقل هشت نفر نیم کیلو پیاز گذاشتم کشک بادمجونام تعریف نباشه طوری ...

آفرین به تو کدبانو.. حالا مناسبت مهمونیت چیه دم عیدی. 

اگه تونستی و وقت کردی دستور پخت کشک بادمجونتو بهمون بده. 

خیلی نفرن مهمونات دست تنها همه کارارو میکنی؟ پیمانه برای این همه جمعیت رو من ندارم بهتربود میتونس ...

دوست ندارم از بیرون بگیرم

کشک بادمجون و الویه یه روز قبل اماده میکنم میذارم یخچال

جا و مکان و ظرف و ظروف دارم 

فقط غذای اصلی رو میذارم همون روز ک آبگوشت و مرغ شکم پره،

خواهر شوهرم میاد کمکم 

قربون دستت  ممنونتم میشم    

اخه دیدم نوشتی کمک مهمان دارم😁😘

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
آفرین به تو کدبانو.. حالا مناسبت مهمونیت چیه دم عیدی.  اگه تونستی و وقت کردی دستور پخت ک ...

همکارای همسرم با خانوادشون 

باشه فرصت کردم دستورشو میذارم 

ولی قلق اصلی کم روغن بودنشه ک بادمجونارو بخار پز میکنم

چون کم روغنه همه زیاد میخورن ازش

2706