2733
2734
عنوان

اي بابا چرا هيچكس نمياااااااد😑😑

450 بازدید | 91 پست

چرا هيچكس راهنمايي نميكنه اخههههه؟؟؟؟؟

تخت پارك يا گهواره يا تخت كنار مادر؟؟؟؟؟

كدومشو بگيرم بالاخره؟

كيا استفاده كردن و راضي بودن؟؟؟؟؟

دارم به هدفم میرسم با کالری شماری و سالم خوری و ورزش تونستم👍تو هم میتونی🙋🏻‍♀️وزن ابتدا ۱۱۰🤦🏻‍♀️وزن اکنون ۷۴🤷🏻‍♀️وزن هدف 67💃🏻قد ۱۷۶💪                             سایز ابتدا(۵۲)XXXXXXL🙄⌛️  سایز اکنون(۴2)XL💃🏻😍

يه تخت بزرگ گرفتم....براي شش ماه اول كه تو اتاق خودمون بايد باشه چي بگيرم؟؟؟؟

دارم به هدفم میرسم با کالری شماری و سالم خوری و ورزش تونستم👍تو هم میتونی🙋🏻‍♀️وزن ابتدا ۱۱۰🤦🏻‍♀️وزن اکنون ۷۴🤷🏻‍♀️وزن هدف 67💃🏻قد ۱۷۶💪                             سایز ابتدا(۵۲)XXXXXXL🙄⌛️  سایز اکنون(۴2)XL💃🏻😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
يه تخت بزرگ گرفتم....براي شش ماه اول كه تو اتاق خودمون بايد باشه چي بگيرم؟؟؟؟

همونو کنار تخت خودتون بذارید نمیشه؟ تخت کودک نوجوانه؟؟

❤یاالله یا رحمن یا رحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک❤

گهواره

ما یه چیز داریم بهش میگن تخته

اونم خوبه اما فک نکنم شما بدونین تخته چیه

خدایا خواسته ام رسیدن به توست و من میدانم که قطعا در این راه ممکن است هزاران بار زمین بخورم، به گناه آلوده شوم....اما ای خدای بزرگ من... تو گفتی از عدف خود دست برندارید،درست است که خطاهای من مرا میخکوب میکند اما باز هم امیدم ب توست و تو گفتی ناامیدی گناعی بس بزرگ است، پس خودم را ب طور کامل ب تو سپردم و انیدم تنها ب توست ای خدای بزرگ من...دستم را بگیر.....
2738
گهواره  خیلی خیلی خوب بود تا دو سالگی هم توش خابید

از اينا بود؟

تختش از این نوزاد نوجوان هاست؟

نه جونم از اونايي كه شبيه كلبه هست و بزرگه 

همونو کنار تخت خودتون بذارید نمیشه؟ تخت کودک نوجوانه؟؟

نه عزيزم بزرگه نميشه اورد

2706