2737
2734
عنوان

فاز یه عده رو درک نکردم

523 بازدید | 39 پست

چرا بعضیها خیلی اصرار دارن بگن

من خیلی خوشبختم 

من خیلی عاشق شوهرمم 

هیچکس من خوشش نیست

بعد اینو تو فضای مجازی با عکسش ذاشتن و وضعیت گذاشتن نشون میدن

چون دقیقا برعکسش هست و اصلا خوشبخت نیست

و می خواد ادای آدم های خوشبخت را دربیاره تا جلو اطرافیانش کم نیاورده باشه

دوستان و خانم های نی نی سایتی عزیز اگر علاقه مند به زایمان طبیعی هستید و بخاطر سابقه سزارین فرصت تجربه این قسمت از علاقه مندی تون را از دست دادید پیشنهاد می کنم به این تاپیک مراجعه کنید تا از تجربیات من و دوستان من که موفق به زایمان طبیعی بعد از سزارین شدیم استفاده کنید😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

والا این کارا چیه انگاری ما با شوهرمون بدبختیم وییییششش 😆😆😆دیگه جار زدن نداره

❤خوشبختی یعنی ❤:                                                      شیطنت با مادری که خودش هم شیطونه 😉                          👨👧👩              ❤💏

اینستا اگه میگی اونجا دیوونه خونس هرچی دیوونه و مجنون و عقده ای خود شیفته و دوقطبیه ریخته توش !

🔺️🔻به عقایدهم احترام بذاریم 🔺️🔻اگر با نظرم مخالفی مودبانه بیانش کن تا دوستانه تبادل نظر کنیم. اگر نمیتونی لطفا ریپلای و بی ادبی  نکن🚫

تو همین سایت اکثر کسایی که تاپیک خیانت و کتک میذارن اسم کاربریشون شوهرم عشقمه و امضاشون تمام دنیا شوهرم هست. جالبه دقیقا همین عده به مجردا که می رسن میگن چرا ازدواج نمی کنی ولی اون متاهل های خوشبخت هیچ وقت نه میگن و نه به نمایش میذارن

2738

ببین معمولا کسایی که ببخشین از توالت رفتنشونم عکس دارن و هرجا فکر کنن لازمه سریع عکس میزارن و زیرش کلی توضیح از خوشبختی و داراییشون میدم دقیقا همونجا نقطه ضعفشونه دیگه😐

پریچهر_۲۵ ام 😐😑کاربریم ترکید😣
اینا اکثرا مشکل دارن تو زندگی فقط خودنمایی میکنن  شخصا دو مورد رو سراغ دارم تو جمع لیلی و مجنو ...

یه عروس خاله دارم

روانیمون کرده

انقد چسبید شوهرش و ادا درآوردن تو دو سال دو تا دخترمون اصرار که تو کفی شوهر میخوام

بقیه هم هنوز گیرشان نیفتاده

من خواهرشوهرم اینجوریه میگه میزارم تا حسودا بترکن  ولی بنظرم باشوهرش واقعا عاشقانه زندگی میکنن ...

دیگ  انقد نشون دادن نداره

مثلا پز پراید شوهر خواهرش به ما میده

یکی ده تا فقط خونه داریم

چهار تا ماشین تو پارکینگمونه 

الانم حامله س

انگار فقط این حامله س

تو همین سایت اکثر کسایی که تاپیک خیانت و کتک میذارن اسم کاربریشون شوهرم عشقمه و امضاشون تمام دنیا شو ...

حرفم عروس خالمه

الان حامله

همش میگه

خدایا من چقد خوشبختم

که دارم بچه دار میشم و عشقمون کامل میشه

بخدا شوهر خاله م از ترس اینکه پسرش یکی از دوست دخترشو نگیره اینو انداخت پاچه

جوری میگه عشق انگار ده سال باهم رفیق بودن به زور بهم رسیدن

ولی من خودم وقتی ببینم تو اطرافیانم کسی هست زندگی زناشوییش مشکل داره هیچوقت عکس عاشقانه نمیزارم یا تو بارداری یکی از اطرافیان بچش سقط شد دیگه اصلا عکس مربوط به بارداری وبچه نذاشتم واقعا ممکنه کسی دلش بگیره

2706